Nitelikli Eğitim Kurumları A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile NEKAŞ, sosyal sorumluluk bilinci ve eğitim kültür alanında maddi manevi destek vermek isteyen Yapı Merkezi tarafından Gençlik Kültür ve Hizmet Vakfı ile birlikte kurulmuş olan bir kuruluştur. Merkezi İstanbul ilimizde bulunan kurum bu kapsamda Irmak Okulları’nı açmıştır. Irmak Okulları ülkemiz eğitimine değer katma hedefi ile çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Irmak Okulları bünyesine her sene faaliyetlerin aralıksız devamı adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaktadır. Irmak Okulları tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Irmak Okulları İş İlanları 2023

Özel Irmak Okulları, Irmak Anadokulu, Irmak İlkokulu, Irmak Ortaokulu ve Irmak Lisesi’nden oluşmaktadır. Kurum 4 yaşından 18 yaşına kadar süren tamamlanmış bir eğitim sunmaktadır. Kadıköy ilçesi Caddebostan kampüsünde aralıksız çalışmalarına devam etmektedir. Irmak Okulları bünyesine ise personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriliyor.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Irmak Okulları tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, şoför, formatör öğretmen, temizlik işçisi, aşçı, servis hostesi, okul danışma görevlisi, rehberlik öğretmeni, matematik öğretmeni, Türkçe öğretmeni, İngilizce öğretmeni, Kimya öğretmeni, Biyoloji öğretmeni gibi sayısız branşta öğretmen alımı gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Irmak Okulları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Irmak Okulları yeni işe alımlarda kendi insan kaynakları departmanını ve web adresini kullanmaktadır. Aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız ve iletmeniz gerekmektedir. Akabinde açık iş pozisyonu oluşması durumunda kurumun insan kaynakları tarafınıza ulaşım sağlayacaktır. Bu yazımızda Irmak Okulları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Irmak Okulları İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER IRMAK OKULLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ırmak okulları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ırmak okulları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.