İpsala Sınır Kapısı, Kapıkule Gümrüğü’nden sonra Edirne’de bulunan en büyük 2. Sınır kapısıdır. E-25 kara yolu vasıtasıyla Yunanistan ve Türkiye’yi birbirine bağlamaktadır. 1956 yılından bu yana faal olarak hizmet veren İpsala Gümrüğü, geçtiğimiz senelerde yap-işlet-devret modeliyle yenilenmiş ve ülkemizin en modern sınır kapılarından bir tanesi haline gelmiştir. Bu modernize edilmiş sınır kapısını da canlı izlemek mümkün kılınmış. Mobese kameraları  giriş-çıkış noktalarına yerleştirilmiş ve vatandaşların İpsala Sınır Kapısı hakkında son durum ve haberleri görmesine olanak tanınmış. Sayfamızın en altında İpsala sınır kapısı yolcularına açılmış ortak bir online chat ekranı bulunmaktadır bu bölüme hızlı şekilde giriş yapıp diğer yolcularla sohbet edebilirsiniz.

İpsala Gümrük Kapısı Canlı İzle

Genellikle Güney Avrupa’ya açılacakların tercih etmekte olan İpsala Sınır Kapısı her sene 1 milyonu aşkın yolcu giriş – çıkış yapmaktadır. Yoğun olarak üzerinden tır taşımacılığı da yapılan İpsala Sınır Kapısı bu sebeple en yoğunluğu en fazla sınır kapılarımızdan bir tanesidir. En yoğun sınır kapıları arasında yer alan İpsala Sınır Kapısı’na gitmeden önce aşağıda vermiş olduğumuz canlı izleme bağlantılarıyla yoğunluk durumu hakkında bilgi edinmek, kaza durumu hakkında son haberleri almak yolcular için en mantıklı seçim olmaktadır. Bu sebepler her gün binlerce vatandaş www.devlette.com adresini tercih etmektedir.İpsala Sınır Kapısı Canlı İzle ( Yunanistan Tarafı)

İpsala Sınır Kapısından her sene 500 bini aşkın taşıt giriş – çıkış yapmaktadır. Bu sebeple İpsala Sınır Kapısı trafik durumu hakkında ve İpsala Gümrüğü hakkında son haberleri alarak düzenli bir şekilde takip etmek zaruri hale gelmiştir. Araç yoğunlu bir hayli fazla olan İpsala Sınır kapısı canlı yayın görüntüleri, Türkiye tarafına yerleştirilmiş mobesa kameraları aşağıdadır.

Dikkat: Yayın her 30 saniyede bir kendisini yenilemektedir. Resim konulmamıştır. Görüntülediğiniz anlık kamera kaydıdır.

Güncelleme : Canlı kamera izleme sistemlerinde düzenlemeye gidilmektedir. Sorun kısa zamanda giderilecek olup, tekrar canlı yayın bağlantısı aktif olacaktır.

function refreshIt(element) {
setTimeout(function() {
element.src = element.src.split(‘?’)[0] + ‘?’ + new Date().getTime();
refreshIt(element);
}, 5000); // refresh every 50ms
}

İpsala sınır kapısı Yunanistan tarafı canlı izle

İpsala Sınır Kapısı Canlı İzle ( Türkiye Tarafı)

Trakya Gümrük ve Bölge Ticaret Müdürlüğü‘ne bağlı olarak hizmet veren İpsala Sınır Kapısı’nda giriş çıkışların bir hayli fazla olması sebebiyle, trafik kazası, hava şartları gibi sebeplerden dolayı tır kuyrukları ya da araç yoğunluğu yaşanabilmektedir b .Aşağıdaki görüntü İpsala Gümrüğü’nün Yunanistan tarafından anlık olarak alınmaktadır.

İpsala Sınır Kapısı Türkiye tarafı canlı kamera yayını

İpsala Sınır Kapısı Hakkında Bilgi

İpsala Sınır Kapısı hakkında soru, sorun, şikayet ya da görüşlerinizi aşağıda bulunan iletişim adresleri vasıtasıyla yetkililere iletebilirsiniz.

TELEFON NUMARASI : 90 (284) 616 15 73
FAX : 90 (284) 616 15 85
E-MAİL : ednkapipsgm@gumruk.gov.tr
ADRES : İpsala Gümrük Müdürlüğü İpsala / EDİRNE

İpsala Sınır Kapısı yani Gümrüğü’nden geçmek isteyen yolcular İpsala Sınır Kapısı canlı izleme bağlantısı sayesine kapının yoğunluk durumu hakkında anlık olarak bilgi alabilirler. Tüm yolculara kazasız seyirler dileriz. Konu hakkında soru, sorun, şikayet ya da görüşlerinizi yorum bölümü vasıtasıyla da dile getirebilirsiniz.


DİĞER İPSALA SINIR KAPISI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ipsala sınır kapısı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ipsala sınır kapısı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.