İNG Bank, Hollandalı ING Grubu bünyesinde bulunmakta olan ve merkezi Hollanda’da yer alan bankanın Türkiye uzantısıdır. İNG Bank 1984 yılında İstanbul ilimizde kurulmuştur. ING Bank, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük özel finans kurumlarından bir tanesi haline gelmiştir. Bankanın günümüzde ülkemiz genelinde 300’ü aşkın şubesi bulunmaktadır. Banka bu şubelerde 6 bini aşkın çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında karşılık verebilmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır.

İNG Bank ülkemiz genelinde milyonlarca müşteriye hizmet sunmaktadır. Banka müşterileri ise İNG Bank şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. İNG Bank şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.İNG Bank Şubelerinin Çalışma Saatleri 2023

Ülkemiz genelinde hizmet sunmakta olan İNG Bank şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 17:00’de kapanmaktadır. İNG Bank şubeleri ayrıca saat 12:30 ile 13:30 arasında da öğle tatili yani öğle arası sebebi ile kapalı durumdadır.

İNG Bank Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Bazı bankalar hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri müşterilerinin doğabilecek acil finansal ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çeşitli şubelerini açık tutmaktadır. Ancak İNG Bank bu yolu tercih eden bankalardan bir tanesi değildir. Yani hafta sonu tüm şubeleri kapalı durumdadır ve hafta sonu açık İNG Bank şubeleri bulunmamaktadır.

İNG Bank Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

İNG Bank şubeleri tıpkı hafta sonu olduğu gibi diğer resmi tatil günlerinde de hizmet sunmamaktadır. Yani Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban  Bayramı ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde bankanın tüm şubeleri ve genel merkezi kapalı durumdadır.

Bunun dışında 31 Aralık, 10 Kasım, 28 Ekim gibi çeşitli günlerde İNG Bank şubeleri açıktır. Hali hazırda bu tarihler resmi tatil değildir.

Ayrıca bankaların kapalı olduğu zamanlarda EFT işleminin bir sonraki iş günü gerçekleştirileceğini unutmayınız. Havale ise aynı banka içerisinde yapılan bir işlem olmasından dolayı resmi tatil olsa dahi günün 24 saati gerçekleştirilmektedir. Bu yazımızda İNG Bank çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca tüm bankaların çalışma saatlerine bankaların saatleri yazımızdan ulaşabilirsiniz.


DİĞER İNG BANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ing bank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ing bank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.