Kastamonu ilimizde yer almakta olan İnebolu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İnebolu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında garson, temizlik görevlisi, aşçı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 4 Haziran 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilan hakkında diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İnebolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talep sayısının 3 katından fazla başvuru olması durumunda 28.05.2018 tarihinde İnebolu Belediyesi Toplantı Salonunda Saat:14.00’de Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Talep kuraya tabi olduğu için şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilecektir. Talebe öncelikli olarak müracaat edenlerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, deneyim, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca açık iş sayısının üç katı oranında kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için işverence tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli(daimi)/geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.ALINACAK KİŞİLERE ASGARİ ÜCRET ÖDENECEKTİR.

Garson (Servis Elemanı) Alımı

İlan kapsamında 2 garson alımı gerçekleştirilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı)

Temizlik Görevlisi Alımı

İlan kapsamında 2 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi

Aşçı Alımı

Adayların yiyecek hazırlama ve pişirme alanında ustalık belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 aşçı alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Aşçı

İlana başvuru yapan adaylar için 7 Haziran 2018 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında İnebolu Belediyesi Sinema Salonu’nda kura çekimi işlemi gerçekleştirilecektir.

Çalışma Adresi : 00000 İNEBOLU BELEDİYE BŞK 0/0 İNEBOLU

Bu yazımızda İnebolu Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru detaylarına yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara İnebolu Belediyesi iş başvuru formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.