İnebolu, Kastamonu ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Geleneksel yerli mimarinin birçok örneğine sahip bir Karadeniz liman şehridir. İlçe sınırları içinde 1 belediye teşkilatı, 81 köy ve 138 bağlı mahalle bulunmaktadır. İlçe Merkez Belediyesi 10 mahalleden oluşmaktadır. İnönü Belediyesi çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İnönü Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İnebolu Belediyesi İş İlanları 2023

İnebolu, tarihi ve kültürel açıdan en önemli ilçelerimizden bir tanesidir. İlçenin nüfusu 25 bini aşmış durumdadır. İnebolu Belediyesi bu tarihi dokuyu korumak ve aynı zamanda ilçenin gelişimini sağlamak amacıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Belediye çeşitli dönemlerde de ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.İnebolu İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • İnebolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • İnebolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • İnebolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İnebolu Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; görüntü ve ses sistemleri bakım onarımcısı, çöp fırın operatörü, küratör, engelli personel, eski hükümlü işçi, mimar, mühendis, şoför, özel güvenlik görevlisi, büro işçisi, temizlik işçisi, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İnebolu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İnebolu Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda İnebolu Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İNEBOLU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, inebolu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan inebolu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.