İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı veya bilinen kısa adıyla İLKSAN, ilkokul öğretmenleri arasında yardımlaşmayı sağlamak amacıyla kurulmuş olan bir kuruluştur. 4357 Sayılı Hususi İdarelerden Maaş Alan İlkokul Öğretmenlerinin Kadrolarına, Terfi, Taltif Ve Cezalandırılmalarına Ve Bu Öğretmenler İçin Teşkil Edilecek Sağlık Ve İçtimai Yardım Sandığı İle Yapı Sandığına Ve Öğretmenlerin Alacaklarına Dair Kanunla Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak kurulan “İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı” ilkokul öğretmenleri arasında yardımlaşmayı amaçlamaktadır. İLKSAN faaliyetlerini eksiksiz olarak yerine getirmek maksadıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İLKSAN tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İLKSAN İş İlanları 2020

Sandık üyelerinin ekonomik sıkıntılarının giderilmesi amacıyla, Sandık bütçesinin elverdiği ölçüde, piyasa şartlarından daha uygun faiz oranı ile Sandık üyelerinin kredilendirilmesidir. İkraz, evlenme yardımı, doğal afet yardımı, şehit yardımı, ölüm yardımı gibi çeşitleri yardımlar İLKSAN tarafından sunulmaktadır. İLKSAN faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek maksadı ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Kurum tarafından yayınlanmış en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.  • İLKSAN Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • İLKSAN Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İLKSAN tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; uzman yardımcısı, büro personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

İLKSAN İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İLKSAN tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve www.ilksan.gov.tr adresi üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İlanlar yayınlanmadan kurumun personel daire başkanlığı, insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten İLKSAN bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedecek olduğumuz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda İLKSAN iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İLKSAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ilksan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ilksan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.