Konya ilimizde bulunmakta olan Ilgın Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Ilgın Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında hayvan bakıcısı alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim ve en fazla lisans öğrenim seviyesine sahip olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 3 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 12 Ekim 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Ilgın Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Ilgın Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir. Taleplere başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sistemindeki kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İşe alınacak kişilerde MEB onaylı Pet Hayvancılığı ve Başıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Tekniği belgelerine sahip olmak şartı aranmaktadır. Ayrıca işe alınacak kişilerin hayvan bakımını da yapacağından 6 aylık iş deneyimi belgesi istenilecektir.Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar 20.10.2017 gün mesai bitimine kadar istenilen başvuru belgelerini Ilgın Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar noter ekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katı veya altında olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılmayacaktır. Nihai listede bulunup evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katından fazla olması durumunda sözlü sınava katılacaklar 25.10.2017 tarihinde saat 10.00’da Ilgın Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünde noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir. Kura ekiminde mülakata hak kazananlara sözlü sınav/mülakat için tebligat gönderilecek olup, sözlü sınav/mülakat 03.11.2017 tarihinde saat 10.00’da Ilgın Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünde yapılacaktır. Öncelikli olarak başvuruda bulunulan sürekli yada geçici iş gücü taleplerine işverence davet edildiği halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar, öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Hayvan Bakıcısı
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Ilgın Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü25.10.201710:00 – 11:00
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve SertifikalarıBaşıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Teknikleri Kursu Sertifikası, Pet Hayvanları

Çalışma Adresi : AYVATDEDE MAH. MUHSİN YAZICIOĞLU CAD. NO:71 42600 ILGIN KONYA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Ilgın Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.