İKEA, İsveç kökenli uluslararası bir mobilya mağazalar zinciridir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren IKEA, 400’den fazla mağazaya sahiptir. Bu mağazaların çoğu Avrupa’da olmak üzere, ABD, Kanada, Asya ve Avustralya’da vardır. IKEA sadece ülkemizdeki değil dünyadaki en büyük mobilya mağazasıdır. IKEA faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. IKEA tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

IKEA ( Mapa Mobilya ) İş İlanları 2023

IKEA kataloğu, 12 bini aşkın ürün içermekte olup dünya üzerinde 160 milyonu aşkın baskı yapmıştır. IKEA bir mobilya mağazacılığı zincirinden ziyade bir ev mobilya imparatorluğu olarak anılmaktadır. Sahibi olan Ingvar Kamprad adını dünyanın en zengin iş adamları listesine yazdırmayı başarmıştır. Sizler de bu büyük kuruluşta yer almak ister misiniz? Şayet cevabınız evet ise şanslısınız, çünkü IKEA her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.IKEA tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; part time satış ekip üyesi, müşteri hizmetleri çağrı merkezi görevlisi, kasap ekip üyesi, depo sorumlusu, avukat, engelli personel, kasiyer, anakasa ekip üyesi, güvenlik görevlisi, şoför, satış grup lideri, montaj ustası, marangoz, saha satış uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların ve stajyerlerin iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki IKEA bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlar nereden nasıl iş başvurusu yapabilir?

IKEA İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

IKEA ülkemizde İstanbul ilinde Bayrampaşa, Ümraniye semtlerinde, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, illerimizde şubeleri bulunmaktadır. IKEA bünyesinde çalışma olanağı elde etmek isteyen vatandaşlar başvurularını çeşitli kariyer portalları üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile bu başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Akabinde yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda IKEA iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

IKEA İş Başvuru Formu Doldurmak İçin Hemen TIKLAYIN


DİĞER IKEA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ıkea konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ıkea duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.