İnsani Yardım Vakfı ya da bilinen kısa adı ile İHH, 1992 yılında kurulmuş olan bir yardım vakfıdır. İHH, dünyanın herhangi bir noktasında sıkıntıya düşmüş, zulüm görmüş, aç veya açıkta kalmış, afet savaş gibi sebeplerle mağdur olmuş tüm kişilere insanı yardım ulaştırabilmek adına çalışmaktadır. Kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini arttırarak sürdüren kurum adını Gazze olaylarında yardım gemilerine yapmış oldukları müdahale ile duyurmuştur. İHH bugüne kadar Çeçenistan, Filistin, Kosova gibi savaş bölgelerinde bulunmuştur. İHH tüm bu yardım faaliyetlerini devam ettirebilmek adına bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İHH tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İHH İş İlanları 2023

İnsani Yardım Vakfı yani İHH sadece saymış olduğumuz ülkelerde değil bunun dışında 110 ülkede örgütlü bir yapı içerisinde faaliyet göstermektedir. Sadece Müslüman ülkelere değil, Müslüman olmayan ülkelere de yardımlar götürmekte ve bu konuda Kızılhaç ile çalışmaktadırlar. İHH faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde yetimhane, sağlık kurumları, okul, cami, su kuyusu, kültür merkezi gibi sayısız yapıyı kazandırmayı başarmıştır. Tüm bu faaliyetlerine arttırarak devam eden İHH, bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İHH Vakfı tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; güvenlik görevlisi, hemşire, çocuk bakıcısı, şoför, mühendis, aşçı, öğretmen, eğitim koordinatörü, yazılım geliştirici, engelli personel, fizyoterapist, muhabir, tercüman gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İHH İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İHH Derneği yeni işe alımları daha önce kendi bünyesinde iş başvurusu yapmış yani özgeçmiş iletmiş olan bireyler arasından gerçekleştirmektedir. Sizler de aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu ile basit bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akabinde açık iş pozisyonu oluştuğunda kurumun insan kaynakları başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır. Bu sayede yurt içi ve yurt dışı iş imkanlarının birisinde çalışma şansı elde edebilirsiniz. Bu yazımızda İHH iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İHH İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.