İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile İGDAŞ, İstanbul’un doğalgaz alt yapısını, dağıtımını ve işletmesini sağlamak amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir. İGDAŞ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İETT ve bazı iştiraklerin katılımı ile 1986 yılında kurulmuştur. Şirketin %94,46 sı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne, %5,46’sı İETT’ye, %0,03’ü Hamidiye A.Ş.’ye, %0,03’ü İstanbul İmar A.Ş.’ye ve %0,02’si İsbak’a aittir. İGDAŞ faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. İGDAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İGDAŞ İş İlanları 2020

İGDAŞ sürdürülebilir değişim yöntem ve paydaş memnuniyeti ile dünyada tanınan bir doğalgaz şirketi olmak adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. İGDAŞ tüm bu faaliyetlerini aralıksız sürdürmek adına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bünyesinde çalışanların %42’sı üniversite, %48’sı lise, %10’u ise ilköğretim mezunudur.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İGDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; makine mühendisi, kimya mühendisi, çevre mühendisi, veznedar, harita teknikeri, teknisyen, şoför, avukat, sayaç okuma elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İGDAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İGDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etme, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve şartları gibi bilgileri ilanlar yayınlandıkça paylaşmaktayız. Harici olarak kurum bünyesine online olarak başvuru yapabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bu sebepten kurum bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularını gerçekleştirmelidir. Bu yazımızda İGDAŞ iş ilanları ile işe alım süreci ve insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İGDAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İGDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, igdaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan igdaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.