İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş. veya bilinen kısa adı ile İGDAŞ, 1986 yılında kurulmuş olan ve İstanbul ilimizde doğalgaz alt yapısını, dağıtımını ve işletimini sağlamakla görevli olan bir kuruluştur. İGDAŞ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İETT ve bazı iştiraklerin katılımı ile kurulmuştur. Şirket 1992 yılında gaz dağıtımına başlamıştır. Abonelik açtırma, fatura ödeme, fatura sorgulama, abonelik taşıma veya arıza kaydı gibi çeşitli işlemlerinizi İGDAŞ şubelerinden kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Fakat İGDAŞ şubeleri oldukça yoğundur. Bu sebepten dolayı İGDAŞ sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. İGDAŞ çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İGDAŞ Çalışma Saatleri 2023

İGDAŞ hafta içi her gün (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) sabah saat 08:00’da açılmakta ve 17:00’da kapanmaktadır. İGDAŞ ayrıca 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatiline girmekte ve bu saatlerde çalışmamaktadır. Sadece Cuma günü öğle tatili 13:00 ile 14:00 arasındadır. İGDAŞ vezneleri ise 08:15’de açılır ve 16:45’de kapanır.İGDAŞ Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

İGDAŞ şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günü hizmet vermektedir. Pazar günleri ise tüm şubeler kapalı durumdadır. Ancak Cumartesi günleri sadece bazı şubeleri hizmet sunmaktadır. Cumartesi günü açık olan İGDAŞ şubeleri ise Avcılar, Bağcılar, Sultangazi, Şişli, Üsküdar, Sancaktepe, Maltepe ve Pendik şubeleridir. Bu şubelerde Cumartesi günleri abonelik, sözleşme ve fesih işlemleri yapılabilmektedir.

ŞUBE ÇALIŞMA SAATİ
 Adalar Veznesi Çalışma Saati : 08:15-12:30 ve 13:30-16:30
 Avcılar Veznesi Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
 Bağcılar Hizmet Binası Vezne Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
 Bayrampaşa Vezne Çalışma Saati : 08:15-12:00 ve 13:00-16:30
 Beşiktaş Veznesi Çalışma Saati : 08:15-12:30 ve 13:30-16:45
 Boğaziçi Bölge Merkez Veznesi Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
 Esenler Havaalanı Mah.Vez. Çalışma Saati : 08:00-12:00 ve 13:00-16:30
 Esenyurt Vezne Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
 Genel Müdürlük Veznesi Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
Kadıköy Veznesi Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
Maltepe Hizmet Binası Veznesi Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
Pendik Çarşı Vezne Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
Sancaktepe Hizmet Binası Vezne Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
Sultanbeyli Veznesi Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
Tuzla VeznesiÇalışma Saati : 08:00-12:00 ve 13:00-16:30
Şişli Halide Edip Adıvar Veznesi Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
Ümraniye Çarşı Veznesi Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç
Üsküdar Veznesi Cumartesi Açık Resmi Tatiller Hariç

İGDAŞ Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

İGDAŞ; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun yanında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir. İşlemlerinizi resmi tatil günleri son bulduğunda halledebilirsiniz.

Yukarıda İGDAŞ Cumartesi günü açık vezneler ve farklı çalışma saatlerine sahip vezneler verilmiştir. Bu yazımızda İGDAŞ çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden veya kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan ALO 187 üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İGDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, igdaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan igdaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.