İGA, İstanbul Yeni Havalimanı’nı inşa etmek üzere 2013 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. İGA açılımı İstanbul Grand Airport yani büyük İstanbul havalimanı demektir. Yeni yapılacak olan havalimanının 25 sene boyunca işletme hakkına da sahiptir. Yeni yapılacak olan havalimanı şehir merkezine 35 kilometre uzaklıkta 76 milyon metrekarelik bir alanda inşa edilmiştir. Havalimanı doğrudan 100 bin kişiye ve dolaylı olarak da 1.5 milyon kişiye iş olanağı sağlamaktadır. İGA bünyesine ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. İGA tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İGA İş İlanları 2020

İGA; Cengiz, MAPA, Limak, Kalyon, Kolin şirketleri tarafından kurulmuştur. Saydığımız tüm şirketler, İGA bünyesinde eşit hissedardırlar. İGA dünyanın en büyük ve en çok yolcu taşımacılığı yapacak olan havalimanlarından bir tanesi inşa etmektedir. Gerek inşa süresinde, gerekse inşaat bittikten sonra çok sayıda kişi istihdam edilecektir. İGA bu sebepten bünyesine ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • İstanbul Yeni Havalimanı İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

İGA tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; istatistik uzmanı, planlama uzmanı, özel güvenlik görevlisi, terminal nöbetçi müdürü, operasyonel strateji müdürü, AOC nöbetçi şefi, çevre mühendisi, pazarlama uzmanı, büro elemanı, halkla ilişkiler elemanı, havayolu pazarlama müdürü, stajyer, hakediş mühendisi, DGS mühendisi, inşaat mühendisi, iş güvenliği uzmanı, inşaat işçisi, şoför gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ayrıca ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Bunların dışında bay ve bayan engelli personeller, stajyerler ile deneyimli deneyimsiz eski hükümlü işçiler de havalimanı projesinde işe alınacaktır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

İGA İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İGA bünyesinde çalışma olanağı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler İGA gibi ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda İGA iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İGA İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.