DHMİ, 2013 yılında İstanbul Yeni Havalimanı’nın inşa edilmesi ve işletilmesi için Cengiz Holding, MAPA, Limak Holding, Kolin Holding, Kalyon Ortak Girişim Grubu’na ihale etmesi ile İGA’nın yolculuğu başlamış oldu. İGA veya uzun adı ile İstanbul Grand Airport ihaleyi kazanan konsorsiyumu tarafından İstanbul 3. Havalimanı’nı inşa etmek ve 25 sene süre zarfında işletmek maksadıyla kurulmuştur. 2013 yılında yapımına başlanan havalimanı 2018 yılında tamamlanarak açılmıştır. İGA bünyesinde havalimanı hizmete girdiğinden bu yana binlerce kişi istihdam edilmektedir. İGA bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. İGA tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu hakkında bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

İGA İş İlanları 2023

İGA’nın yatırımcılarının her birisinin yüzde 20 oranında eşit hissesi bulunmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt dışında; inşaat, enerji, turizm, madencilik, liman ve havalimanı işletmeciliği gibi farklı sektörlerde deneyimlere sahip yukarıda saymış olduğumuz İGA yatırımcıları, 8. Havalimanı yatırımı olan İstanbul Havalimanı sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük havalimanlarından bir tanesi. 25 sene boyunca İGA tarafından işletilecek olan havalimanı bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılıyor.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İGA tarafından yayınlanmış veya yayınlanması planlanan iş ilanları içerisinde; istatistik uzmanı, planlama uzmanı, terminal nöbetçi müdürü, operasyon strateji müdürü, AOC nöbetçi şefi, çevre mühendisi, büro elemanı, halkla ilişkiler elemanı, stajyer, resepsiyonist, muhasebe uzmanı, resepsiyon şefi, hostes, kat hizmetleri şefi, özel güvenlik görevlisi, arff memuru, hemşire, itfaiyeci, sağlıkçı, operatör, büro memuru, teknisyen, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Yeni mezun, deneyimli, deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İGA İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

İGA bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun için öncelikle vermiş olduğumuz iş başvurusu yapma sayfasına giriş yapmanız ve akabinde iş ara demeniz gerekmektedir. Daha sonra karşınıza açık iş pozisyonları ve genel iş başvuru formu çıkacaktır. Size uygun olan ilana bu şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapacağınız iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir. Bu yazımızda İGA iş ilanları, işe alım süreci, İGA iş başvurusu telefon numarası ve iletişim adresleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İGA İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.