İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri ya da bilinen kısa adı ile İETT, İstanbul ilimizde toplu taşıma konusunda hizmet sunmakta olan bir kuruluştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren kurum, 1871 yılında kurulmuştur. İETT bünyesinde 6 bini aşkın araç bulunmaktadır. İETT faaliyetlerine ara vermeksizin devam ederken, bünyesine çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İETT tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İETT İş İlanları 2020

İstanbul 15 milyonu aşkın vatandaşımızın ikamet ettiği dünyanın en büyük metropollerinden bir tanesidir. Böyle büyük bir şehrin ulaşım ağını inşa ve idare etmek kuşkusuz oldukça zor bir görevdir. İETT bu görevini eksiksiz yerine getirmek maksadıyla tüm gücüyle çalışmaktadır. Yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeden devam eden şirket, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • İETT İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İETT tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; otobüs kaptanı, otobüs şoförü, metrobüs şoförü, müfettiş yardımcısı, avukat, mühendis, tekniker, yardımcı şoför, kadrolu işçi, özel güvenlik görevlisi, kadrolu işçi, eski hükümlü işçi, engelli personel, teknisyen, vatman, tamirci gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İETT İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İETT bünyesine yapacak olduğu alımlar için kendi web adresi üzerinde çeşitli duyurular yayınlamaktadır. Tüm bu duyurular www.devlette.com adresimiz üzerinde de bulunmaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal mecralardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Kurumun insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten kurum insan kaynakları, personel daire başkanlığı gibi çeşitli departmanlarına iş ilanları yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmeyecektir. Bu yazımızda İETT iş ilanları, iş imkanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İETT İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İETT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, iett konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan iett duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.