İETT hemen her gün kullanabildiğimiz toplu taşıma araçlarını bizlere sunan önemli bir kurumdur. İETT’nin birçok indirimli kartı bulunmaktadır. Bu kartlar sayesinde indirimli olarak İETT araçlarından faydalanmak ve bu kartın geçtiği toplu taşıma araçlarında daha uygun fiyatlarda ulaşım sağlamak için online kart başvurusu yapabilirsiniz. Günümüzde herhangi bir yere gitmeden evinizden, iş yerinizde ya da internetin olduğu herhangi bir yerden İETT indirimli kart online başvuru yapabilmek mümkün olabilmektedir.

İETT İndirimli Kart Online Başvurusu

İETT kartları öğretmen, öğrenci, yaşlı, engelli vb. kişilerin indirimli ve ücretsiz geçebilmesini sağlayan kartlar olmakla birlikte internet üzerinden online olarak yapılan başvurular kısa sürede işleme konulmakta ve harç ücretini yatırmanız yeterli olmaktadır. Sonrasında kartınız dilerseniz evinize teslim edilirken dilerseniz İETT nin bazı kurumlarından alınabilmektedir.Mavi kart, indirimli kart, ücretsiz kartlar, öğrenci kartları gibi İETT kartlarına online başvuru yapabilmek için İETT resmi internet sitesine girebilirsiniz. Öncelikle almak istediğiniz indirimli kartla ilgili online başvuru yapmadan önceden yatırılması gereken harç tutarı varsa bunu yatırdıktan sonra dekont numarası, 1 adet fotoğrafla birlikte kişisel bilgilerinizi doldurarak başvurunuzu dakikalar içerisinde tamamlamanız mümkün. Fotoğraflarınız vesikalık şeklinde olmalıdır. Sosyal medya ya da benzeri yerlerde çektiğiniz selfie ya da arkadaşlarınızla toplu olarak çektiğiniz fotoğraflar kabul edilmemektedir. Yine de bilgisayar kamerasını kullanarak kendi vesikalık fotoğrafınızı yaratabilirsiniz. İETT indirimli kart başvurunuzun son kısmında kargo ile teslimat seçeneğini seçtiğinizde kartınız birkaç gün içerisinde adresinize gelmektedir.

İETT İndirimli Kart Başvurusu Yapmak için TIKLAYIN

İndirimli kart seçeneklerinden size uygun olanı seçin ve bahsettiğimiz şekilde online olarak dakikalar içerisinde İETT indirimli kart başvurusu yapın. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İNDİRİMLİ KART HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, indirimli kart konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan indirimli kart duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.