İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile İDO, İstanbul ilimizde deniz ulaşımını geliştirmek ve trafik sorununu çözmek maksadıyla 1987 yılında faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan iştiraklerden bir tanesidir. 2005 Mart ayında, TDİ’ye bağlı Şehir hatları İstanbul Deniz Otobüsleri’ne devredilmiştir. İDO günümüzde 100’ü aşkın gemi ve 90’a yakın iskelesi ile dünyanın en büyük araç ve yolcu deniz taşımacılığı yapan şirketi konumundadır. 2011 yılında ise özelleştirme sonucu Tepe – Akfen – Souter – Sera Ortak Girişim Grubu’na devredilmiştir. İDO faaliyetlerine ara vermeksizin büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Kurum çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İDO tarafından yayınlanan en son, en yeni iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İDO İş İlanları 2023

İDO günümüz itibarıyla 103 gemi ve 88 iskelesiyle dünyanın en büyük araç ve yolcu deniz taşımacılığı şirketidir. İstanbul ilimizde her geçen gün trafik sorunu artmaktadır. İDO bu sorunu çözmede görev alan en başarılı kurumlardan bir tanesidir. İDO günümüzde her sene 50 milyonu aşkın yolcuyu taşımaktadır. Konforlu deniz taşımacılığı konusunda kendisini sürekli olarak geliştiren İDO, aynı zamanda bünyesinde markayı yukarılara taşıyacak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

İDO tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kaptan, gemi adamı, özel güvenlik görevlisi, dalgıç, güvenlik elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yağcı, stajyer, satış danışmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İDO İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İDO bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilirler. Başvuru formunu indirmenizin ardından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında, formda yer alan “Kabul Ediyorum” alanındaki onay kutucuğunun işaretlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz işleme alınmaz ve silinir. Akabinde doldurmuş olduğunuz başvuru formunu basvuru@ido.com.tr mail adresine iletmelisiniz. Bu şekilde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Burada incelenecek olan başvurunuz şayet olumlu bulunursa iş görüşmesi için çağrılırsınız. Bu yazımızda İDO feribot iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 


DİĞER İDO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ido konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ido duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.