İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla İDO, İstanbul ilimizin deniz ulaşımına ve trafik sorununa çözüm olabilmek maksadıyla 1987 yılında kurulmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmuştur. 2005 Mart ayında, Türkiye Denizcilik İşletmeleri yani TDİ’ye bağlı Şehirhatları İstanbul Deniz Otobüsleri’ne devredilmiştir. 2011 yılında ise özelleştirme sonucu Tepe – Akfen – Souter – Sera Ortak Girişim Grubu’na devredilmiştir. İDO faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İDO tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İDO İş İlanları 2020

İDO günümüz itibarıyla 103 gemi ve 88 iskelesiyle dünyanın en büyük araç ve yolcu deniz taşımacılığı şirketidir. İDO faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

İDO tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kaptan, gemi adamı, özel güvenlik görevlisi, dalgıç, güvenlik elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yağcı, stajyer, satış danışmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İDO İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İDO yani İstanbul Deniz Otobüsleri bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. ( NOT : Sitede yapılan güncelleme sebebi ile başvuru formu bir süreliğine kaldırılmıştır. Kısa sürede eklenecektir. ) Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda İDO iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İDO İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İDO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ido konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ido duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.