IC Holding şirketlerinden bir tanesi olan İÇTAŞ İnşaat ise; kurulduğu günden bugüne kadar havalimanı inşaatları, liman inşaatları, marina inşaatları, yüksek hızlı tren projeleri, yol ve köprü inşaatları, yüksek kapasiteli enerji santralleri, akıllı binalar, iş merkezleri, turizm tesisleri, sulama sistemi inşaatları, kamu binaları, toplu konutlar, sağlık tesisleri, üniversite ve okul inşaatları gibi pek çok başarılı projelere imza atmıştır. İÇTAŞ İnşaat faaliyetlerine eksiksiz devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. İÇTAŞ İnşaat tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İÇTAŞ İnşaat İş İlanları 2023

İnşaat projelerinin yanı sıra havalimanı, deniz limanı ve marina işletmeciliği alanlarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. IC İÇTAŞ İNŞAAT yaptığı yatırımlar ile enerji sektöründe de üretim ve dağıtım alanlarında etkili bir oyuncudur. İÇTAŞ İnşaat bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İÇTAŞ İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; gayrimenkul satış danışmanı, avukat, inşaat teknikeri, teknik ofis mühendisi, inşaat mühendisi, şantiye şefi, kalite kontrol şefi, proje müdür yardımcısı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İÇTAŞ İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İÇTAŞ inşaat bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilirler. Kurum iş ilanlarını çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlamaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda İÇTAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İÇTAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.