İçdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile İÇDAŞ, ülkemizin en büyük ağır sanayi kuruluşlarından bir tanesidir. Şirketin kuruluşu Cumhuriyet öncesine dayanmaktadır. 1880’li yıllarda İstanbul’da gemi tamir işlerine başlayan Koca Mustafa Bey, bir anlamda şirketin temellerini oluşturmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana hızlı olarak büyüyen şirket, günümüzde hem kendi alanında hem de ülkemizdeki diğer şirketlerle kıyaslandığında en büyüklerinden bir tanesi haline gelmiştir. İÇDAŞ bünyesine faaliyetlerini aksamadan sürdürmek adına personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. İÇDAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

İÇDAŞ İş İlanları 2023

Ülkemizin en büyük çelik üreticilerinden bir tanesi olan İÇDAŞ, son yıllarda çok sayıda firmanın işten çıkarmalarına karşın yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaya devam ediyor. Kurum öncelikli olarak İstanbul ilimizde ve fabrikalarının yer aldığı Çanakkale ilimizde Biga ilçesinde çok sayıda yeni çalışan istihdam edecektir. Bünyesinde 10 bini aşkın personelin istihdam edildiği İÇDAŞ, büyüme hedefleri doğrultusuna yeni çalışanları katmaya hazırlanıyor.Borçelik İş İlanları İçin TIKLAYIN

İÇDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, kaynakçı, mühendis, SAP uzmanı, kalite mühendisi, üretim mühendisi, operasyon sorumlusu, iş makineleri operatörü, mekanik bakım elemanı, teknik eleman, kaynak ustası, üretim işçisi, torna tesviye elemanı, elektrik bakım işçisi, elektrik teknisyeni, teknik ressam gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İÇTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İÇDAŞ bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. İÇDAŞ bünyesinde işe alacak olduğu kişileri daha önce özgeçmiş ileten yani başvuru formu dolduran kişiler arasından seçmektedir. Sizler de aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile çok kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha sonra kurumun insan kaynakları başvurunuzu değerlendirecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyle İÇDAŞ bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. İÇDAŞ çalışanlarına değer veren, maaşların gününde yattığı, sosyal imkanların oldukça fazla olduğu bir kurumdur. Bu sebepten bünyesine çok sayıda iş başvurusu yapılmaktadır. Sizler de geç kalmadan başvurunuzu gönderin. Bu yazımızda İÇDAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İÇDAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İÇDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, içdaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan içdaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.