IC Holding; 1969 yılında temelleri atılmış ve inşaat, enerji üretimi, turizm, sanayi, altyapı gibi sektörde faaliyet gösteren bir holding kuruluşudur. IC Holding stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden bir yönetim anlayışına sahiptir. IC Holding faaliyetlerine eksiksiz devam etmek adına bünyesine yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. IC Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında.

IC Holding İş İlanları 2023

IC Holding Küreselleşen dünya ekonomisinde 45 yılı aşkın tecrübemizi kullanarak sürekli büyüyen ve gelişen bir yapı içinde çalışmalarımızı sürdürmektedir. IC Holding uluslararası iş ortaklıklarıyla dünyada bilinen bir marka haline gelmiştir. IC Holding bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bunun yanında kurum bünyesinde yer alan aşağıdaki şirketlere de çalışan alımları yapılmaktadır.İÇTAŞ İnşaat İş İlanları İçin TIKLAYIN

IC Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik teknikeri, gayrimenkul satış danışmanı, insan kaynakları müdürü, sap uzmanı, uygulama yönetim uzmanı, avukat, gelir güvence analisti, network uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

IC Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

IC Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını yapabilirler. IC Holding iş ilanlarını çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlamayı tercih etmiştir. IC Holding bünyesine yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda IC Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

IC Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.