Termik santral, ana işletici makinesi buhar gücüyle çalışan güç santralidir. Ülkemizde çok sayıda termik santral bulunmaktadır. Bunlara bir yenisi de Adana ilimizde Yumurtalık Sugözü’nde kurulmaktadır. Hunutlu Termik Santrali 1 milyar 700 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilecektir. Çinli enerji şirketi Shanghai Electric Power ile Türkiye’deki bağlı ortaklığı Emba Elektrik Üretim A.Ş. tarafından yapılan Hunutlu Termik Santrali faaliyete girmesinin akabinde 10.5 milyar kilowatt elektrik üretim kapasitesine sahip olacak. Proje başta Adana ilimiz olmak üzere bölge ekonomisine ve ülke kalkınmasına büyük katkı sağlayacak. Hunutlu Termik Santrali bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya ise devam ediliyor. Hunutlu Termik Santrali tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Hunutlu Termik Santrali İş İlanları 2023

Ülkemizde her geçen gün yeni bir yatırım yapılmaya devam ediyor. Bu yatırımlardan bir tanesi de Adana ilimizde yapılmakta olan Hunutlu Termik Santrali. Hunutlu Termik Santrali ülkemizde enerji alanında ciddi bir katkı sağlamasının yanında çok sayıda kişiye de istihdam kapısı olacak. Hunutlu Termik Santrali bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek.Adana İlime Ait Diğer İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Hunutlu Termik Santrali tarafından yayınlanan veya vatandaşlarımızca yayınlanması istenen iş ilanları içinde; mühendis, santral işçisi, tekniker, üretim operatörü, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hunutlu Termik Santrali İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hunutlu Termik Santrali bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde EMBA Enerji bünyesinde gerçekleştirebilirler. Bunun için öz geçmişlerinizi ik@embapower.com mail adresine iletmeniz yeterlidir. Akabinde insan kaynakları yapmış olduğunuz başvuruları CV havuzuna atacak ve başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda da başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır. Harici olarak online başvuru yapabileceğiniz bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda Emba Hunutlu Termik Santrali iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER HUNUTLU TERMİK SANTRALİ İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hunutlu termik santrali iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan hunutlu termik santrali iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.