Hugo Boss, giyim sektörünün lüks Premium segmentinde faaliyet gösteren dünyanın önde gelen şirketlerinden bir tanesidir. Hugo Boss AG, erkek ve kadın giyim konusunda uzman bir markadır ve adını şirketin kurucu Hugo Boss’dan almaktadır. 1924 yılında Almanya’da ufak bir giyim firması olarak faaliyetlerine başlayan şirket, günümüzde 15 bini aşkın çalışanı ve 400’ü aşkın mağazaya sahip olan dev bir giyim firmasıdır. Hugo Boss ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Hugo Boss tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Hugo Boss Tekstil İş İlanları 2023

Hugo Boss ülkemizde satılan tüm ürünlerini İzmir ilimizde bulunan iki fabrikasından üretmektedir. İzmir ilimizde yer alan bu iki fabrikasında yıllık 1 milyonu aşkın takım elbise, 2 milyonu aşkın gömlek ve 550 bin parça kadın giyim ürünü üretilmektedir. İzmir ilimizde Gaziemir ilçesinde yer alan Ege Serbest Bölge yani ESBAŞ içerisinde bulunan fabrikasına ve mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Hugo Boss tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, şoför, iş makineleri operatörü, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, teknik bakım operatörü, süpervizör, modelist, satış danışmanı, takım lideri, depo elemanı, iş güvenliği uzmanı, kasiyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hugo Boss İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hugo Boss ülkemizde çeşitli kariyer portalları üzerinden ve kendi sitesinden iş ilanları yayınlamaktadır. Hugo Boss bünyesinde çalışmak için https://www.kariyer.net/firma-profil/hugo-boss-tekstil-sanayi-ltd-sti-2571-17257 adresini kullanabilir veya aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İki şekilde de yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir. Bu yazımızda Hugo Boss iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Hugo Boss İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER HUGO BOSS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hugo boss konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan hugo boss duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.