Horasan, Erzurum ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. İlçede 1983 yılında meydana gelen bir deprem ile oldukça büyük hasarlar oluşmuştur. Horasan Belediyesi ise 1952 yılında kurulmuş bir belediyedir. Belediye ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte ve çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Horasan Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Horasan Belediyesi İş İlanları 2023

Horasan ilçesinin nüfusu 40 bini aşmış durumdadır. Horasan Belediyesi ise ülkemizdeki en başarılı belediyelerden bir tanesidir. Belediye ilçenin gelişimi adına var gücüyle hizmetlerine devam etmektedir. Horasan Belediyesi bu çalışmaların aralıksız devamı adına da çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Horasan Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Horasan İlçesine Ait İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

    • Horasan Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
    • Horasan Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Horasan Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta, bekçi, özel güvenlik görevlisi, beden işçisi, kasap, büro memuru, greyder operatörü, fotoğrafçı, bahçe bakım elemanı, beko loder (kazıcı yükleyici) operatörü, ekskavatör, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, engelli personel, eski hükümlü işçi, şoför, temizlik işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Horasan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Horasan Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlar yayınlandığında iş başvuru formu, iş talep formu gibi ilan bilgilerini görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İş ilanları yayınlandığı anda bu sosyal hesaplarımız üzerinden gerekli duyuruları paylaşacağız. Harici olarak belediye bünyesinde yer alan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularını gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Horasan Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER HORASAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, horasan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan horasan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.