Erzurum’da bulunan Horasan Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. En az ilköğretim mezunu olanlar Horasan Belediyesi personel alımı ilanına başvuru yapabilecekler. İlana dair başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Horasan Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Başvuracakların dikkatineGeçici statüde Beden İşçisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 2 (iki) kişi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – 13/04/2016 tarihinde saat 14″.00 da Horasan Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında Kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. – İlköğretim ve İlköğretim düzeyinde bir eğitim gerektiren ve kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. – Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. – İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)Pratikten

 

En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesiİlköğretim
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Horasan Belediyesi Hizmet Binası13.04.201614:00 – 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : YAVUZ SELİM CADDESİ NO:1
25800 HORASAN
ERZURUM / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İletişim : 0442 711 42 00

Bu yazımızda Horasan Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Horasan Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.