Erzurum ilimizde yer almakta olan Horasan Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Horasan Belediyesi ilan kapsamında reklamcı alımı yapacaktır. İlan kapsamında 5 personel istihdam edilecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 30 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Horasan Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018

Daimi statüde Reklamcı mesleğinde çalıştırılmak üzere 5 (beş) kişi alınacaktır. D Sınıfı Ehliyetine sahip en az 5 yıllık ehliyetli olmak – En az 5 yıl Reklamcılık alanında deneyimli olmak ve sigorta hizmet döküm belgesinde belgelendirmek – MEB Onaylı Reklamcılık sertifikasına sahip olmak -MEB Onaylı Bilişim Teknolojileri Bilgisayar sertifikasına sahip olmak- ADABE PHOTOSHOP programlarını iyi derecede kullanabilmekl- MEB onaylı diksiyon ve etkili konuşma sertifikasına sahip olmakTalep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 07/05/2018 tarihinde saat 11 .00 da Horasan Belediye Başkanlığı Meclis Salonunda Kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. – Müracaatta bulunanların En geç 04.05.2018 tarihine kadar istenen belgeleri elden veya posta ile Horasan Belediyesine teslim etmeleri gerekmektedir.

Belge sunmayanlar kura çekimine katılamayacaklardır. İlköğretim ve altı düzeyinde bir eğitim gerektiren ve kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İşyerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Reklamcı5

Çalışma Adresi : YAVUZ SELİM KAZIM KARABEKİR / 25800 HORASAN

İlana başvuru yapan adaylar için belediye meclis salonunda 7 Mayıs 2018 tarihinde saat 11:00 ile 12:00 saatleri arasında kura çekimi yapılacaktır. Bu yazımızda Horasan Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Horasan Belediyesi iş başvuru formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.