H & M Hennes & Mauritz AB (kısa adı H&M) bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir. H&M dünyanın en büyük giyim markalarından bir tanesidir. Büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte olan H&M bu çalışmalar kapsamında her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. H&M tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

H&M İş İlanları 2023

H&M ülkemizde de 40’ı aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Ülkemizde büyüme isteğini her fırsatta yineleyen H&M, bu kapsamda da her sene çok sayıda yeni şube açmaktadır. H&M bu açmış olduğu yeni mağazalara ve mevcut mağazalara çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.H&M tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; part time satış danışmanı, dönemsel satış danışmanı, merchandiser, üretim elemanı, depo elemanı, mağaza müdürü, kasiyer, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

H&M İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

H&M bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlar, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğunuz sayfadan açık iş pozisyonları ile bu pozisyonlara ait başvuru şartları, tarihleri gibi bilgilere erişebilirsiniz. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvurusu kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar H&M gibi ülkemizin en büyük giyim markalarından bir tanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda H&M iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

H&M İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER H&M HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, h&m konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan h&m duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.