Şanlıurfa ilimizde yer almakta olan Hilvan Belediyesi, yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Hilvan Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kaya bahçesi bitkileri yetiştiricisi alımı yapacaktır. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 10 Ekim 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Hilvan Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, İbraz edilmesi gereken sertifika, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

  • Kaya Bahçesi Bitkileri Yetiştiriciliği sertifikasına sahip olmak.
  • En az 10 yıllık E sınıf ehliyet sahibi olmak.
  • İstenen Belgeler kura esnasında Kura’ da da çıkanlardan ibraz edilmesi istenecektir.
  • Noter kurası 18.10.2018 tarihinde Şanlıurfa Hilvan İlçesi İlçe gençlik merkezinde yapılacaktır.
MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kaya Bahçesi Bitkileri Yetiştiricisi
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
ŞANLIURFA HİLVAN İLÇESİ GENÇLİK MERKEZİ SALONU18.10.201814:00 – 15:00

Çalışma Adresi : BAĞLAR MAH. İZOLLU BOZAN BEY CAD. NO:4 63900 HİLVAN ŞANLIURFA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Hilvan Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Hilvan Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.