Hidromek A.Ş., 1978 yılında Ankara ilimizde kurulmuş olan bir iş makineleri üreticisidir. Küçük bir atölyede faaliyetlerine başlamış olan şirket, ilk yıllarında İş makineleri için pompa ve tork konvertörü gibi parçalar üretmiştir. Şirket günümüzde birçok farklı model altında kazıcı yükleyici ve ekskavatör üretmektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren şirket, günümüzde 1500’ü aşkın çalışana sahiptir ve ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi konumundadır. Hidromek büyümesine ara vermeksizin devam etmek için çalışırken, bünyesine de personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Hidromek tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Hidromek A.Ş. İş İlanları 2022

Hidromek ülkemizde, Ankara ve İzmir, yurt dışında ise İspanya ve Rusya ve Tayland’da üretim ve montaj tesisleri bulunmaktadır. Hidromek ülkemizde faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Hidromek tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kaynakçı, makine mühendisi, şoför, forklift operatörü, iş makineleri operatörü, güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hidromek İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hidromek bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız özgeçmişlerini ik@hidromek.com.tr adresine mail atabilirler. Bunun dışında Hidromek iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde de yayınlamaktadır. Yapacağınız iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Hidromek bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Hidromek iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.