Hazine Müsteşarlığı, Türkiye Başbakanlığı’na bağlı olan ve ülkemiz hazinesinin yönetiminden sorumlu olan bir devlet kurumudur. Hazine Müsteşarlığı, ekonomik kalkınmanın sağlanmasında öncü ve kurumsal yönetimde model olarak kabul edilen bir kurum olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Hazine Müsteşarlığı, bu çalışmalarına devamı adına çeşitli zamanlarda çok sayıda yeni çalışana ihtiyaç duymakta ve bu sebepten personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Hazine Müsteşarlığı tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Hazine Müsteşarlığı İş İlanları 2023

Hazine Müsteşarlığı, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla, ekonominin tüm aktörleriyle işbirliği içerisinde, şeffaf, hesap verebilir ve etkin bir şekilde; kamu mali varlık ve yükümlülüklerini yönetmek, ekonomik, finansal ve sektörel politikalar ile düzenlemeleri oluşturmak, uygulamak, denetlemek ve uluslararası ekonomik ilişkilerin koordinasyonunu sağlamaktadır. Hazine Müsteşarlığı bu çalışmalarının devamı adına personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Aşağıda Hazine Müsteşarlığı tarafından yayınlanan en son iş ilanları bulunmaktadır.  • Hazine Müsteşarlığı Stajyer Hazine Kontrolörü Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Hazine Müsteşarlığı Uzman Yardımcısı Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Hazine Müsteşarlığı Uzman Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Hazine Müsteşarlığı Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Hazine Müsteşarlığı tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; hazine kontrolörü, uzman personel, uzman yardımcısı, destek personeli, satınalma görevlisi, yönetici asistanı, bölüm asistanı, evrak görevlisi, inşaat mühendisi, gıda mühendisi, özel güvenlik görevlisi, avukat, istatistikçi, endüstri mühendisi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay ve bayan, deneyimli ve deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Hazine Müsteşarlığı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hazine Müsteşarlığı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanlarının hepsi www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlar yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak Hazine Müsteşarlığı bünyesindeki insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara iş ilanları yayınlanmadan yapılacak olan iş başvuruları kabul edilmez. Hazine Müsteşarlığı bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Hazine Müsteşarlığı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.