Ankara ilimizde bulunan Haymana Belediyesi Başkanlığı yayınlamış olduğu ilan ile makam şoförü alımı yapacağını açıkladı. İlköğretim mezunu adaylar ilgili ilana başvuruda bulunabilecekler. Adaylardan KPSS gibi herhangi bir sınav şartı ise aranmıyor. Adaylar ilana 29 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Haymana Belediyesi makam şoförü alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Haymana Belediyesi Makam Şoförü Alımı İlanı 2016

01.09.2016 kura tarihinde evraklar Haymana Belediye Başkanlığına teslim edilmesi gerekmektedir. Adaylardan talep edilen başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.  • En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak.
  • SRC belgesine sahip olmak ( SRC Belgesi nasıl alınır öğrenmek için TIKLAYIN )
  • Halkla ilişkilerinin ve iletişim, müşteri memnuniyeti, protokol ve nezaket kuralları kurs belgesine sahip olmak
  • İç kontrol eğitimi kursu almış olmak
  • Güvenli ve emniyetli sürüş teknikleri kursu görmek
  • Defansif, ileri, sürüş, vip teknikleri ve anti terör sürüş teknikleri uygulamalarını görmüş olmak
  • Güvenli sürüş ve acil sürüş teknikleri uygulamalarının eğitim belgesine sahip olmak
  • En az 2  sene makam şoförü olarak çalışmak

Başvuru yapan adaylardan sınav sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Makam Şoförü2Kurstan
En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesiİlköğretim
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
HAYMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI01.09.201610:00 – 11:00
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve Sertifikalarıİleri Sürüş Teknikleri Sertifikası , Güvenli Sürüş Teknikleri Bitirme Belgesini

Çalışma Adresi : HAYMANA CUMHURİYET MAH.  6860 HAYMANA ANKARA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Haymana Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanına dair detaylı bilgiler paylaştık. Ayrıca belediye tarafından yayınlanacak olan bütün ilanlara Haymana Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER ŞOFÖR ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, şoför alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan şoför alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.