Ankara ilimizde yer almakta olan Haymana Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Haymana Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında makam şoförü alımı yapacaktır. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 16 Ağustos 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru formu gibi detaylı ilan bilgileri yazımız devamında yer almaktadır.

Haymana Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki içerisinde İl Müdürlüklerimizden veya Hizmet Merkezlerimizden yada www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.*Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.*Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

B sınıfı ehliyet sahibi *İl Sağlık Müdürlüğü Psikoteknik Belgesine sahip *SRC belgesine sahip *Güvenli ve emniyetli sürüş teknikleri kursu görmesi *Defansif ve ileri sürüş teknikleri kursu görmesi *Defansif ve ileri sürüş,vip teknikleri ve Anti-terör sürüş teknikleri uygulamalarını görmüş olması * En az ilköğretim mezunu *15 yıl şoförlük deneyimi olması

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Makam Şoförü15

– Evrakların teslim tarihi: 17.08.2018 tarihine kadar

([email protected] adresine Mail yoluyla iletilebilir veya elden teslim edilecektir.)

-Kura Tarihi ve Saati: 28.08.2018 – 14:00

-Kura Yeri: Haymana Belediye Başkanlığı Ana Hizmet Binası

(Yeni Mah. Ankara Cad.No:23 ) ANKARA/Haymana

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Haymana Belediyesi Başkanlığı Ana Hizmet Binası – Yeni Mah. Ankara Cad. No:23 Ankara/Haymana28.08.201814:00 – 15:00

Çalışma Adresi : Yeni Mah. Ankara Cad. No:23 HAYMANA ANKARA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Haymana Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Haymana Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.