Hayat Kimya Sanayi A.Ş. temizlik kağıtları ve bebek bezi üretimi yapmakta olan ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesidir. Alanında dünyada en büyük firmalardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Kökleri 1937 yılına uzanan firma Hayat Holding bünyesinde altında hizmet sunmaktadır. Toplam 13 ülkede 29 üretim tesisi bulunan Hayat Kimya bünyesinde üretilen 39 üretim markası dünya çapında milyonlarca tüketiciye ulaştırılmaktadır. Hayat Kimya bünyesine ihtiyaçları sebebi ile çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Hayat Kimya tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Hayat Kimya İş İlanları 2023

Hayat Kimya 1987 yılından bu yana ev bakım, hijyen, temizlik kağıtları ve hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteriyor. Firmanın bünyesinde 8 bine yakın çalışan bulunmaktadır. Firma bu çalışanlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Firma sadece yurtiçi değil aynı zamanda çeşitli dönemlerde yurtdışı için de alımlar gerçekleştirmektedir. Aşağıda firmanın bünyesinde olan markaları görebilir ve hangi pozisyonlara alım yaptığına bakabilirsiniz. • Molfix İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Bebem
 • Molped İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Joly
 • Evony
 • Bingo İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Test
 • Has
 • Papia
 • Familia
 • Teno
 • Focus

Hayat Kimya tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; saha satış uzmanı, kimya mühendisi, kimyager, özel güvenlik görevlisi, şoför, forklift bakım teknikeri, üretim mühendisi, vasıfsız fabrika işçisi, enerji operatörü, muhasebe uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hayat Kimya İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hayat Kimya; Kastamonu Entegre yonga levha üretim tesisi, Kocaeli Bebem Bebek bezi fabrikası, Maglaj Bosna Hersek fabrikası, Blida Cezayir deterjan fabrikası, İran hijyenik ped ve bebek bezi fabrikası, Sokhna mısır bebek bezi fabrikası, Alabuga Rusya temizlik kağıdı fabrikası, Mersin temizlik kağıdı fabrikası, Kocaeli Arge merkezi gibi tesis ve fabrikalara sahiptir. Hayat Kimya bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile dakikalar içerisinde kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecektir. Bu yazımızda Hayat Kimya iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Hayat Kimya İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER HAYAT KİMYA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hayat kimya konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan hayat kimya duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.