Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir kuruluşu olan HAVELSAN, dünya çapında bilişim ve savunma piyasasında hizmet veren bir global sistemler ve yazılım şirketi olup, Komuta Kontrol, Simülasyon ve Eğitim Sistemleri ve Yönetim Bilgi Sistemleri alanlarında temel yetkinlikler geliştirmektedir. Sahip olduğu uzmanlık, yetenek, sinerji ve takım ruhu ile büyük sistemlerin analiz, tasarım, geliştirme ve entegrasyonuna odaklanan HAVELSAN, geniş kapsamlı çözümlere yönelik gittikçe artmakta olan müşteri taleplerini karşılamak için sistematik bir yaklaşım benimsemiştir. Havelsan insan kaynakları, 2023 yılında yatırımlarına ve çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini açıklamıştır. Havelsan bu kapsamda da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Yazımız devamında Havelsan iş ilanları, iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Havelsan İş İlanları 2023

HAVELSAN kurulduğu 1982 yılından bu güne, Komuta Kontrol Sistemleri, Kaynak Yönetimi, Simülatörler, Aviyonik Sistemler gibi tematik alanlarda pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. HAVELSAN Bilişim ve Savunma sektörlerinde Türkiye’de lider konumundadır. HAVELSAN merkez Ankara tesislerinin yanında, ODTÜ Teknopark yerleşkesi içinde teknoloji üretimi, AR-GE çalışmaları yapmak üzere yeni tesislerinde çalışmaya başlamıştır. Mühendislik ağırlıklı bir personel yapısına sahiptir. Havelsan 2023 yılında kadrosuna çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmayı hedeflemektedir.Havelsan tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde bilgi güvenliği uzmanı, mobil güvenlik uzmanı, zararlı yazılım uzmanı, pentest uzmanı, sistem mühendisi, kıdemli iç denetçi, yazılım mühendisi, kalite kontrol mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, kıdemli yazılım mühendisi, aday mühendis, arge mühendisi gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar bulunmaktadır. İlanların akabinde işe alınacak olan personeller, sözleşmeli, daimi ve kadrolu gibi çeşitli statülerde işe alınacaklardır. Peki bu iş ilanları için nasıl iş başvurusu yapılır?

Havelsan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İnsan Kaynaklarının da bulunduğu Personel Değerlendirme Kurulunda adayların temel yetkinlikleri, profosyenel hayattaki tutum ve davranışları ile şirkete uygunlukları değerlendirilir. Kurul sonucunda uygun bulunan adaylara İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır ve işe yerleştirme işlemleri tamamlanır. Havelsan, uygun kadroya uygun personeli seçmek için üstün mülakat yöntemleri kullanmaktadır. Ayrıca bazı kadro ve pozisyonlar için yabancı dil sınavı ve yeterlilik sınavları da uygulanır. Havelsan iş ilanları için iş başvurusu yapmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Havelsan açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Havelsan İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER HAVELSAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, havelsan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan havelsan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.