Havaş, Türk Hava Yolları öncülüğünde 1958 yılında Usaş A.Ş. adı ile kurulmuş olan ve yer hizmetleri sunan bir firmadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren firma, günümüzde yerli ve yabancı çok sayıda firmanın yer hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir. Genel merkezi İstanbul ilimizde bulunan Havaş A.Ş., tüm hizmetlerini Tav Havalimanı Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak yürütmektedir. Önceden Ciner Grubu’nun da hisse sahibi olduğu kurum daha sonra yüzde yüz Tav Havalimanları iştiraki olmuştur. Yolcu ve bagaj işlemleri, haberleşme, yük kontrolünün sağlanması, kargo, ulaşım, gözetim hizmetleri, ramp gibi hizmetler İstanbul Yeni Havalimanı gibi havalimanlarında Havaş tarafından yürütülmektedir. Havaş faaliyetlerini aralıksız sürdürmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Havaş tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Havaş İş İlanları 2023

Havaş kurulduğu günden bu yana büyümesini aralıksız olarak sürdürmeyi başarmış ve günümüzde Türkiye, Suudi Arabistan, Letonya gibi ülkelerde 200’ün üzerinde havayolu firmasına yer hizmeti sunmaktadır. Havaş yılda 30 milyonu aşkın bagaj taşımakta ve 50 milyonu aşkın yolcuya hizmet sunmaktadır. Havaş bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Havaş tarafından yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; operasyon memuru, şoför, harekat memuru, yolcu hizmetleri memuru, özel güvenlik görevlisi, engelli personel, servis elemanı, bilet satış ve müşteri temsilcisi, teknisyen, yer hostesi, kargo elemanı, mühendis, hostes, yer hizmetleri elemanı gibi part time ve full time, bay bayan çok sayıda adayın iş başvurusu yapabilecekleri pozisyonlar bulunmaktadır. Peki Havaş yer hizmetleri iş başvurusu nereye yapılıyor?

Havaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Havaş bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız oldukça basit bir şekilde dakikalar içerisinde aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız ve akabinde de “Gönder” butonuna basmanız yeterlidir. Kurumun insan kaynakları departmanına iletilecek olan başvurunuz açık iş pozisyonu oluşması durumunda değerlendirilmeye alınacaktır.

Havaş günümüzde; Ankara, Denizli, Elazığ, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Malatya, İzmir, Adana, Gaziantep, Konya illerimizde uçak konforuna sahip otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Bu yazımızda Havaş iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Havaş İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER HAVAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, havaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan havaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.