Havaş, havalimanlarında yer hizmeti sunmakta olan, Türk Hava Yolları öncülüğünde 1958 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. Havaş, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş olan kuruluşlardan bir tanesidir. Havaş, büyümesine 2019 yılında da sürdürmek için bünyesinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Havaş tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

HAVAŞ İş İlanları 2019

Havaş, Türkiye’de yer hizmetlerinde faaliyette bulunmak üzere kurulan ve günümüzde de bu faaliyetlerini sürdüren ilk kuruluştur. 2007 yılı Kasım ayında da Ciner Grubu’nun tüm hisselerini TAV Havalimanları Holding satın almış ve TAV Havalimanları Holding, Havaş’ın %100 ortağı olmuştur. HAVAŞ, büyüme hedefleri kapsamında her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Havaş, tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; harekat memuru, yolcu hizmetleri memuru, şoför, sistem güvenlik uzmanı, güvenlik görevlisi, servis elemanı, satış temsilcisi, bilet satış ve müşteri temsilcisi, içki sigara satış uzmanı, muhasebe uzman yardımcısı, planlama müdür, şef, teknisyen, hostes, yer hizmetleri elemanı gibi çok sayıda bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda ayrıca çok sayıda stajyer ve engelli personel alımı da yapıldığı görülmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Havaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

HAVAŞ çeşitli kariyer portalları vasıtası ile açık iş pozisyonları yayınlandığı gibi kendi bünyesindeki iş başvuru formu sayesinde de talep toplamaktadır. Havaş bünyesine aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde kolaylıkla iş başvurusunda bulunmanız mümkündür. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu aşamayı da başarıyla geçen bireyler Havaş bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Havaş iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

HAVAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER HAVAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, havaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan havaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.