İstanbul ilimizde dünyanın en büyük havalimanlarından bir tanesi yapıldı. İstanbul Yeni Havalimanı Arnavutköy ilçesinde yer almaktadır. Nispeten uzak bir lokasyonda bulunmaktadır. Havalimanına ulaşmak için ise çeşitli yollar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Havaist. Havaist, Yeni İstanbul Havalimanı’na otobüs ulaşımını sağlamakla görevli olan kurumdur. 4 hatta 20 otobüs ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Havaist bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir ve kurum bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Havaist tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Havaist İş İlanları 2022

Havaist, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş.’nin bir iştirakidir. İstanbul Havalimanı’ndan şehir içi geliş-gidiş yönlerinde belirli noktalara transfer işlemi yapacaktır. Yolcuların rahatlığını ve güvenliğini öncelikli olarak düşünen firma, havalimanını kullanan yolcu sayısının her geçen gün yükselmesi ile büyümesini sürdürmektedir. Havaist bu kapsamda bünyesine de yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Havaist tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; otobüs kaptanı, otobüs şoförü, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, temizlik personeli, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Havaist İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Havaist, İBB iştiraklerinden bir tanesidir ve diğer iştirakler gibi iş başvurusu aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile yapılmaktadır. Fakat Havaist bunun dışında İŞKUR üzerinden de iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanları yayınlandığında ise detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde paylaşmaktayız. İlanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bilgilere ulaşmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Havaist iş ilanları, işe alım süreci ve insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Havaist İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER HAVAİST HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, havaist konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan havaist duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.