Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi veya bilinen kısa adı ile HATSU, 2014 yılında kurulmuş olan ve Hatay Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren bir kuruluştur. HATSU, Hatay ilimizde ikamet eden vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamakla görevlisidir. HATSU faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. HATSU tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

HATSU İş İlanları 2023

HATSU medeniyetler ve Hoşgörü Kenti HATAY’ın güvenilir Su ve Kanalizasyon yönetimi olarak; İnsan Odaklı; Adil, Kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla tüm gücüyle çalışmaktadır. HATSU çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Hatay İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

HATSU tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sayaç okuma elemanı, şoför, büro personeli, beden işçisi, özel güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

HATSU İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

HATSU bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları kurumun resmi web adresi olan www.hatsu.gov.tr ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını kaçırmamak, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurum bünyesinde yer alan insan kaynakları veya personel daire başkanlığı gibi departmanlara ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda HATSU iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER HATSU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hatsu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan hatsu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.