Hayat ülkemizin en güneyinde yer alan, 2023 yılı rakamları ile 2 milyona yaklaşan nüfusu bulunan ülkemizin en kalabalık on üçüncü şehri durumundadır. Hatay, ülkemizin en önemli yerleşim alanlarından bir tanesidir.  Hatay nüfusu 750.000’i aşan illerimizin büyükşehir belediyesi olarak kabul edilmesinin ardından Büyükşehir olmuştur. Belediye yeni dönemde ihtiyaç duymuş oldukları kadro ve pozisyonlara personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Hatay Büyükşehir Belediyesi personel alımına dair başvuru şartları neler olacak, Hatay Büyükşehir Belediyesi personel alımı ne zaman yapılacak, başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi ve başvuru formuna haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Göreve gelmesinin ardından radikal kararlar alan ve şehrin çehresini değiştirmek için var gücüyle çalışan Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı, bu değişim için dinamik ve takım çalışmasına uygun personellerin belediye bünyesinde istihdamının sağlanmasının önemli olduğunu belirtti. Bunun için sözleşmeli ya da geçici olarak çok sayıda personel belediye bünyesinde istihdam edilecek. Yapılacak olan personel alımı içinde itfaiye eri, zabıta eri, başkatip, muhasebeci, tabip, veteriner, fen memuru, zabıta memuru, daktilograf, memur, şoför, bekçi, hizmetli, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Hatay Büyükşehir Belediyesi yapılacak olan iş başvurularını büyük bir özveri ve titizlikle incelemekte ve en çok fayda sağlayacak elemanların seçilmesi için büyük çaba sarf etmektedir. İnsan kaynakları departmanı genel başvuruları bu bağlamda düzenli olarak incelemektedir. Hayat Büyükşehir Belediyesi personel alımı hakkında detayları paylaşacağız aynı zamanda aşağıda son dönemde Hatay ilinde önemli kamu kurum ve kuruluşlarınca verilmiş iş ilanlarını da görebilirsiniz.Hatay Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Hatay İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

HATSU İş İlanları İçin TIKLAYIN

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda işçi alımının detayları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi insan kaynaklarından edindiğimiz bilgiye göre personel alımı için adaylar herhangi bir yazılı sınava tabi tutulmayacaklar. Adaylardan alım sürecinde sadece başvuru şartlarını sağlamaları, usule uygun başvuru yapmaları, başvuru tarihleri içerisinde başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri ve yapılacak olan sözlü mülakatı geçmeleri istenilmektedir. Bu süreçte sadece Hatay merkezde değil aşağıda saymış olduğumuz ilçeler için de alımlar gerçekleştirilecektir.

 • Altınözü Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Antakya‎
 • Arsuz
 • Belen‎
 • Defne
 • Dörtyol‎
 • Erzin‎
 • Hassa‎
 • İskenderun‎ Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Kırıkhan
 • Kumlu
 • Payas
 • Reyhanlı‎ Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Samandağ‎
 • Yayladağı‎

Hatay Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda eleman alımı ilanı henüz yayımlanmadı. İlan yayınlandığında başvuru formu da yine sitemiz üzerinde yer alacaktır. İş ilanlarının yayınlanmasını beklemeden Belediye bünyesinde yer alan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten Hatay Belediyesi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bunun yanında Hatay Belediyesi iş ilanları www.devlette.com ve İŞKUR adresleri üzerinde yer almaktadır. Bu ilanları kaçırmamak ve ilanlardan anında haberdar olabilmek için aşağıda bulunan sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Hatay Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER HATAY İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hatay iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan hatay iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.