Haribo, 1920 yılında kurulmuş olan Alman şekerleme üreticisidir. Jöleli şekerleri ile ün yapan Haribo firması, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş bir firmadır. Almanya’da 5 fabrikası yani üretim tesisi bulunmaktadır. Bunun yanında ise Avrupa geneline yayılmış olan 13 fabrikada üretim gerçekleştirmektedir. Haribo’nun bir fabrikası da ülkemizde bulunmaktadır. İstanbul ilimizde Hadımköy’de faaliyete geçirdikleri üretim tesisi ile Türkiye ve Ortadoğu pazarlarına üretim gerçekleştirmektedir. Bünyesinde Dünya çağında binlerce çalışanı bulunan Haribo Şekerleme, bu çalışanlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Haribo Şekerleme tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu hakkında bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Haribo Şekerleme İş İlanları 2023

Haribo ülkemize PAMİR markasını satın alarak giriş yapmıştır. Daha sonra da Arnavutköy ilçesinde Hadımköy beldesinde oldukça modern bir üretim tesisi yapmışlardır. Bu üretim tesisinde 70’den fazla ürün üretilmekte ve bu ürünlerin yüzde 70’i ihraç edilmektedir. Ülkemizde AVM’lerde yer alan Çook Şeker mağazalarında Haribo ürünlerini bulmak mümkündür. Yumuşak şeker kategorisinde tartışmasız dünyanın en büyük markası olan Haribo Şekerleme, bünyesine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Haribo Şekerleme tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; çevre mühendisi, üretim paketleme operatörü, inan kaynakları kıdemli uzmanı, satış şefi, üretim işçisi, paketleme elemanı, gıda teknikeri, gıda mühendisi, özel güvenlik görevlisi, şoför, lojistik müdürü, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Haribo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Haribo Türkiye bünyesinde Haribo Fabrikası veya Haribo’nun dağıtım bölgelerinde çalışma imkanı elde etmek oldukça kolay. Dilerseniz aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile açık iş pozisyonlarını ve bunlara ait başvuru şartlarını öğrenebilir, anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şayet size uygun bir iş pozisyonu bulunmuyorsa da insan.kaynaklari@haribo.com mail adresine öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları tarafından detaylı bir inceleme sürecine alınacak ve başvuruları olumlu görülen bireyler iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile atlatan adaylar ülkemizin çalışan haklarına en çok saygı gösteren kurumlarından bir tanesi olan Haribo Türkiye bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Haribo iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Haribo Şekerleme İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER HARİBO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, haribo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan haribo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.