Türkiye ile Bulgaristan’ı birbirine bağlayan Kapıkule Sınır Kapısından sonra ikinci sınır kapısıdır. 2014 yılında hizmete açılan Hamzabeyli Sınır Kapısı, tır gümrüğüne de açık bir şekilde aktif olarak hizmet vermektedir. Bulgaristan’ın Avrupa Birliği’ne tam üye olmasının ardından faaliyeti daha da önem kazanan Hamzabeyli Sınır Kapısı modernize edilerek aktif yolcu geçişi sayıları arttırılmıştır. Hali hazırda 1.500.000 yolcuya ve 500.000 araca hizmet verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Açıldığı günden bu yana yoğun olarak hizmet veren Hamzabeyli Sınır Kapısı yapılan modernizasyon işlemleri sırasında bir de canlı olarak izleme olanağı da tanınmıştır. Aşağıdaki mobese kameralarından anlık olarak donmadan kapıdaki yoğunluğu ve giriş – çıkış bölümlerini takip edebilirsiniz.

HAMZABEYLİ SINIR KAPISI CANLI İZLE

Edirne’nin Lalapaşa ilçesinde yer alan Hamzabeyli Sınır Kapısı canlı izleme bağlantılarından iki farklı noktayı giriş – çıkış noktalarını anlık olarak izleyebilmek mümkün hale getirilmiş. Sistem mobese kameraları ile 30 saniyede bir güncellenmekte ve bu sayede Hamzabeyli Sınır Kapısını canlı izlemek isteyen vatandaşlara anlık olarak görüntü aktarılmaktadır. Giriş – çıkış yönünden ülkemizde yer alan en büyük sınır kapıları arasında yer Alan Hamzabeyli Sınır Kapısı, sık sık yoğunluk, trafik kazası yada hava şartları nedeniyle diğer tüm sınır kapılarımız gibi hizmet vermekte bir hayli zorlanıyor. Bu sebeplerden dolayı tüm yolculara geçiş yapmadan önce Hamzabeyli Sınır Kapısı canlı kamera sistemi ile takip ederek yolculuğa çıkmalarını öneririz.HAMZABEYLİ SINIR KAPISI CANLI İZLE ( BULGARİSTAN TARAFI )

Bulgaristan tarafından anılan görüntüler ile anlık olarak canlı izleme olanağı tanınmış. Bu sayede son dakika haberlerini bizzat kendiniz görerek yoğunluk olup olmadığı hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür.

Güncelleme : Canlı kamera izleme sistemlerinde düzenlemeye gidilmektedir. Sorun kısa zamanda giderilecek olup, tekrar canlı yayın bağlantısı aktif olacaktır.

Hamzabeyli sınır kapısı Bulgaristan tarafı canlı izle

HAMZABEYLİ SINIR KAPISI CANLI İZLE ( TÜRKİYE TARAFI )

Hamzabeyli Sınır Kapısı 2 farklı mobesa kamerası ile 7/24 anlık olarak takip edilebilmektedir. Yaşanabilecek herhangi bir tır kuyruğu yada trafik kazası hakkında son dakika haberlerine bizzat canlı izleme olanağı sayesine ulaşabilirsiniz. Aşağıda Hamzabeyli Sınır Kapısı Türkiye tarafından çekilmiş kamera yayını bulunmaktadır. Görüntüler 30 saniyede bir yenilenmektedir.
Hamzabeyli sınır kapısı Bulgaristan tarafı canlı izle

HAMZABEYLİ SINIR KAPISI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hamzabeyli Sınır Kapısı Bulgaristan’ın Lesova sınır kapısı ile karşılıklı olarak kurulmuş olup, içerisinde Bulgaristan’dan Türkiye’ye giriş bölümünde ise 2 adet gümrük muhafaza peronu, 4 adet pasaport polis peronu, 4 adet gümrük ve muayene kontrol peronu ile 2 adet sahadan çıkış muhafaza peronu bulunmaktadır. Aynı zamanda PTT şubesi, kafeterya, gümrüksüz satış mağazası yani diğer ismiyle free shop da bulunmaktadır. İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

TELEFON NUMARASI : 90 (284) 328 71 01
FAX : 90 (284) 328 71 02
E-MAİL : [email protected]
ADRES : Hamzabeyli Güm. Müd. Hamzabeyli / EDİRNE

Hamzabeyli Gümrüğü Trakya Gümrük ve Ticaret Müdürlüğü’ne bağlı olarak aktif halde hizmet vermektedir. Hamzabeyli Sınır Kapısı canlı izleme görüntüleri ile ilgili ya da sınır kapısı hakkında soru, sorun, görüş veya şikayetlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Tüm vatandaşlarımıza www.devlette.com olarak hayırlı yolculuklar dileriz.


DİĞER HAMZABEYLİ SINIR KAPISI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hamzabeyli sınır kapısı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan hamzabeyli sınır kapısı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.