Hamidiye Kaynak Suları, 2. Abdulhamit tarafından İstanbul ilimize çeşmeler aracılığı ile su dağıtımı için kurulmuş olan ve daha sonra 1979 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermeye başlayarak Hamidiye A.Ş. adını almış olan bir kamu iştirakidir. Hamidiye A.Ş. kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde teknolojik altyapısı, modern üretim ve yönetim sistemleri ile sektörün öncü markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Hamidiye Su, ihtiyaçları kapsamında bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Hamidiye Su tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Hamidiye Su İş İlanları 2023

Hamidiye Su, günümüzde 25 bini aşkın damacana su üretimi gerçekleştirmekte ve ülkemizde bu alanda lider konumda bulunmaktadır. Hamidiye Su, sadece İstanbul ilimizde değil aynı zamanda ülkemiz genelinde 16 ilde faaliyet göstermektedir. Firma bununla da kalmayıp 45 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Ayrıca Türk Hava Yolları gibi firmalar da su ihtiyacını Hamidiye A.Ş. ile karşılamaktadır. Fabrika yatırımı yaparak kapasitesini arttırmak için çalışmalar yapan Hamidiye A.Ş., gerek fabrikasına gerekse genel müdürlük ve dağıtım noktalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Hamidiye Su tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; satış temsilcisi, şoför, gıda mühendisi, su dağıtım elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Hamidiye Su İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hamidiye Su bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iştirakler sayfası üzerinden başvurularını oldukça basit bir şekilde yapabilirler. Sayfaya girmenizin ardından kayıt olmalı ve iş başvuru formu doldurmalısınız. Akabinde başvurunuz insan kaynakları sayfasına iletilecek ve açık iş pozisyonu oluşması durumunda da değerlendirilmeye alınacaktır. Bu yazımızda Hamidiye A.Ş. iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Hamidiye A.Ş. iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER HAMİDİYE SU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hamidiye su konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan hamidiye su duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.