Hakmar, 1997 yılında İstanbul ilimizde kurulmuş olan bir alışveriş merkezidir. Hakmar, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmış ve günümüzde çok sayıda şubesinde hizmet verir hale gelmiştir. Hakmar, deneyimli personel kadrosu ve binlerce metrekarelik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Hakmar, büyüme hedefleri doğrultusunda 2020 yılında çok sayıda şube açmak için çalışmalar yapmaktadır. Bu yeni açılacak olan şubelere ve mevcut şubelerine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılacaktır. Yazımız devamında Hakmar tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Hakmar Market İş İlanları 2020

Hakmar, sahip olduğu bilgi, insan, ve finans kaynaklarını en verimli şekilde katma değere dönüştürerek, sürekli geliştirmek, en kaliteliyi en uyguna müşterilerimizin hizmetine sunmak amacıyla düzenli olarak çalışmalarına devam etmektedir. Hakmar, yeni kurulmuş bir market olsa da, kısa zaman içerisinde büyük yol katetmiş ve gelecekte de ülkemizin en büyük market zinciri olma hedefini kendisine koymuştur. Hakmar, bu kapsamda markayı daha da yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır.Hakmar tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; bordro ve özlük işleri uzman yardımcısı, muhasebe personeli, depo elemanı, şoför, kasiyer, market görevlisi, mağaza görevlisi, mağaza müdürü, mağaza satış elemanı, reyon görevlisi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara deneyimli deneyimsiz, vasıflı vasıfsız, bay bayan ve ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu olan adaylar iş başvurusu yapabileceklerdir. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Hakmar İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hakmar işe alacak olduğu çalışanları seçmek için kendi İnternet adresi üzerinde bir iş başvuru formu hazırlamıştır. Aşağıda da vermiş olduğumuz bu başvuru formunu doldurarak, kısa sürede Hakmar iş başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları, daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Hakmar iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Hakmar İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER HAKMAR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hakmar konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan hakmar duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.