Hakimler ve Savcılar Kurulu yayınlamış olduğu iş ilanı ile avukat alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Hakimler ve Savcılar Kurulu ilan kapsamında 11 avukat alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 17 Ekim 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihler ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Hakimler ve Savcılar Kurulu Naklen Atama İle Avukat Alımı İlanı 2018

HAKİMLER VE SAVCILAR-KURULU NAKLEN ATAMA İLE AVUKAT ALIM İLANIKurulumuzda görev yapmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 74. maddesi gereğince, Kamu Kuramlarından naklen atama ile “AVUKAT” alımı yapılacaktır.

KADRO DETAYLARI

KADRO UNVANIKADRO DERECESİKADRO ADEDİ
AVUKAT51
AVUKAT61

Başvuruların ilan tarihinden itibaren 15 (on beş) gün içerisinde aşağıda belirtilen adrese şahsen veya Hakimler ve Savcılar Kuruluna gönderilmek üzere Cumhuriyet Başsavcılıklarına yapılması gerekmektedir.

Başvuru Adresi: Mevlana Bulvarı No: 36 Hakimler ve Savcılar Kurulu İnsan Kaynakları Bürosu Kat: 7 Oda No: 719 Yenimahalle / ANKARA

Son Başvuru Tarihi: 17 Ekim 2018

İletişim: 0312 204 12 14 -17 72 – 10 70

Bu yazımızda Hakimler ve Savcılar Kurulu tarafından gerçekleştirilen avukat alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.  Ayrıca Adalet Bakanlığı tarafından yayınlanan ilanlara Adalet Bakanlığı iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER AVUKAT ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, avukat alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan avukat alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.