Konya ilimizde yer alan Hadim Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli işçi alımı yapacağını açıkladı. İlan neticesinde 1 şoför alımı ve 1 büro memuru alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 7 Eylül 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Hadim Belediyesi işçi alımı ilanına dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Hadim Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Belirttiğimiz şartlar genel şartlar olup, aşağı vermiş olduklarımız ise şoför alımı için özel şartlardır.Özel Şartlar: İşe alınacak kişi Tanker Şoförü olarak petrol rafinerilerinden petrol taşıma işinde çalıştırılacağından:

  • SRC5+ Tanker Belgesine Sahip Olmak.
  • Uluslararası Petrol Dağıtım Firmalarının birisinden, Güvenli Tanker Sürüşü eğitimi almış olmak.
  • Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının yetkilendirdiği yeterlilik belgesi vermeye yetkili eğitim kurumlarından SRC5 Temel Tanker (Tehlikeli Madde) eğitimi almış olmak.
  • En az 3 yıllık E sınıfı Ehliyete sahip olmak.
MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma3Kurstan
En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim SeviyesiOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
HADİM BELEDİYESİ TOPLANTI SALONUNDA19.09.201610:00 – 11:00

Çalışma Adresi : HADİMİ C. TAŞPINAR M / 42830 HADİM KONYA / TÜRKİYE

Aşağıda büro memuru alımı için özel başvuru şartları ve başvuru detayları yer almaktadır.

Özel Şartlar:İşe alınacak kişilerde Bilgisayar Destekli Muhasebe (320 saat), Bilgisayar Operatörü İşletmenliği (180 saat) ve Etkili İletişim Becerileri (30 saat) sertifikaları istenmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro Memuru (Genel) (Büro Memuru (Maliye))Okuldan
En Az Öğrenim SeviyesiÖnlisans
En Fazla Öğrenim SeviyesiÖnlisans
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9360
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Bilgisayar SertifikalarıBilgisayar İşletmenliği
Kişisel Gelişim SertifikalarıEtkili İletişim Becerileri

Çalışma Adresi : HADİMİ C. TAŞPINAR M / 42830 HADİM KONYA / TÜRKİYE

Adaylar Hadim Belediyesi iş ilanına, İşkur il müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr adresi üzerinden başvuru yapabilmektedirler. İlana dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Hadim Belediyesi tarafından yayınlanan ilanlara Hadim Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.