Hacı Şakir, ülkemizdeki en eski sabun markasıdır. 130 yıllık oldukça eski bir tarihe sahip Hacı Şakir, ABD’li temizlik devi olan Colgate Palmolive bünyesinde faaliyet göstermektedir. Hacı Şakir kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş bir sabun markasıdır ve günümüzde ülkemizde alanında lider bir marka haline gelmiştir. 1889 yılından bu yana faaliyet gösteren şirket çalışmalarına devam ederken bünyesinde bulunan çalışanlarına ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Hacı Şakir tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Hacı Şakir İş İlanları 2023

Hacı Şakir kuruluşundan bu yana birçok üretim tesisine sahip olmuştur. En son ABD’li bir şirkete satılmasının ardından fabrikası da Kocaeli ilimizde Gebze ilçesine taşınmıştır. Bu fabrikada sabun, temizlik ürünleri ve diş macunu üretilmektedir. Hacı Şakir Sabun Fabrikası bünyesine ve ülkemiz genelinde dağıtım noktaları ile mağazalarına ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.Hacı Şakir tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; kimyager, depo elemanı, forklift operatörü, vasıfsız fabrika işçisi, satış personeli, engelli personel, lojistik sorumlusu, üretim operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Hacı Şakir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hacı Şakir bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayfasına giriş yapmalısınız. Colgate sadece ülkemizde faaliyet gösteren bir firma değildir. Bu yüzden çok sayıda ülkede açık iş ilanları bulunur. Sizler konum ile ara kısmına “Türkiye” yazarak arama yaptığınızda ülkemizde yayınlanmış güncel ilanlara ulaşabilirsiniz. Bu ilanlara başvuru yaparak Hacı Şakir bünyesinde çalışma fırsatı elde edebilirsiniz. Bu yazımızda Hacı Şakir iş ilanları, insan kaynakları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Hacı Şakir İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER HACI ŞAKİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hacı şakir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan hacı şakir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.