Hacettepe Üniversitesi, 1967 yılında Ankara ilimizde kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. Sıhhiye Kampüsü, Beştepe Kampüsü, Beşevler Kampüsü, Polatlı Kampüsleri, Bala Kemal Şahin Kampüsü, Sincan Kampüsü olmak üzere toplamda 5 kampüsü bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi, 1982 yılında kabul edilen 2809 sayılı Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanunu kapsamında, 14 Fakülte, 14 Enstitü, 2 Yüksekokul, 1 Konservatuvar, 5 Meslek Yüksekokulu, 104 Araştırma ve Uygulama Merkezi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Hacettepe Üniversitesi ülkemizin öncü ve köklü üniversitelerinden bir tanesidir. Hacettepe Üniversitesi her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bu yazımızda Hacettepe Üniversitesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri paylaştık.

Hacettepe Üniversitesi İş İlanları 2023

Hacettepe Üniversitesi ülkemizdeki en yenilikçi yükseköğretim kurumlarından bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren Hacettepe Üniversitesi sadece ülkemizin değil dünyanın en iyi üniversitelerinden bir tanesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hacettepe Üniversitesi aynı zamanda bu gayesine hizmet edecek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapmaktadır.  Hacettepe Üniversitesi hemşire, programcı, çözümleyici, temizlik görevlisi, hizmetli, güvenlik görevlisi, büro memuru, sağlık teknisyeni, sağlık teknikeri, diyetisyen, tabip, biyolog gibi daha sayısız kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirecektir. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır.  Aşağıda son dönemde Hacettepe Üniversitesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanları yer almaktadır.  • Hacettepe Üniversitesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Hacettepe Üniversitesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hacettepe Üniversitesi tarafından yayınlanan iş ilanları güncel olarak sitemiz üzerinde ve https://www.hacettepe.edu.tr/ resmi İnternet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. İlanları takip etmek ve ilanlarda yer alan başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri görmek için devlette.com adresini sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. Bu iş ilanları yayınladığı an tüm detayları siz değerli okurlarımız ile ilk olarak paylaşmaktayız. Bunun haricinde yukarıda vermiş olduğumuz ve Hacettepe Üniversitesi tarafından en son yayınlanmış olan iş ilanları içinde başvuru formu, iş talep formu ve başvuru şartları gibi bilgiler farklılık göstermektedir. İlan sayfalarına girerek güncel olarak nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi ve sağlamanız gereken şartları görebilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formunda ise Hacettepe Üniversitesi resmi web adresi üzerinden oluşturulmuş iş ilanları sayfası yer almaktadır. Burada akademik iş ilanları, idari personel alımı ilanları bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, hacettepe üniversitesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan hacettepe üniversitesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.