Güven Hastanesi, 1973 yılında sağlık hizmetleri sunmak amacı ile Ankara ilimizde kurulmuş olan özel bir sağlık kurumudur. Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş olan hastane, ilk olarak Ankara ilimizde Kavaklıdere’de açılmıştır. Daha sonra Güven Çayyolu Cerrahi Tıp Merkezi ve Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü faaliyete geçmiştir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Güven Hastanesi, Ankara ilimizde ikamet eden vatandaşlarımızın ilk tercihi olmayı başarmıştır. Güven Hastanesi bunların yanında çok sayıda kişiye de istihdam kapısı olmaktadır. Güven Sağlık Grubu bünyesinde çalışan kişilere ek olarak her sene yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Güven Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Güven Hastanesi İş İlanları 2023

Güven Hastanesi bünyesinde 1600’ü aşkın çalışan ve 200’e yakın hekim görev almaktadır. Güven Hastanesi modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Sağlık hizmeti denince akla gelen ilk isim olma amacını sürdüren Güven Sağlık Grubu, büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürürken bünyesine de çeşitli kadro ve pozisyonlara personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Güven Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; elektrik teknikeri, KVC ameliyat hemşiresi, temizlik hizmetleri sorumlusu, güvenlik görevlisi, satış temsilcisi, ücretlendirme uzmanı, hasta bakıcı, ebe, hemşire, aşçı, diyetisyen, eczacı, biyolog, laborant gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Güven Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Güven Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız önceleri kurumun resmi web adresi olan www.guven.com.tr adresi üzerindeki iş başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştiriyorlardı. Ancak bu iş başvuru formu kaldırıldı. Artık kurum bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz kariyer sayfası sayesinde başvurularını gerçekleştirmektedirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanına iletilmekte ve başvuru yapmış olduğunuz kadro için uygunluğunuz incelenmektedir. Bu yazımızda Güven Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Güven Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER GÜVEN HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, güven hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan güven hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.