Van ilimizde yer alan Gürpınar Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Gürpınar Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında şoför, çöp toplama işçisi, çöp toplama personeli, çay ocağı personeli, yardımcı hizmet personeli, spor antrenörü, usta, hizmet binası temizlik personeli alımı yapacaktır. Adaylar ilana 4 Ocak 2019 mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Gürpınar Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Şoför olarak başvuracak işçilerde 3 yıl ve üzeri E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
  • Çöp toplama, hizmet binası temizlik personeli ve araç arkasında çöp toplama işçisi olarak başvuracak işçilerde herhangi bir nitelik istenmemektedir.
  • Yardımcı hizmet personeli olarak çalışacak işçilerin en az önlisans mezunu olması gerekmektedir.
  • Çay ocağı personeli için herhangi bir nitelik aranmamaktadır.
  • Spor antrenörü olarak çalışacak işçilerin en az lisans mezunu olmaları gerekmektedir.
  • Usta olarak çalışacak işçiler için herhangi bir nitelik istenmemektedir.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Başvuru dilekçesi şirket adresine elden teslim edilmelidir.
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi, sabıka kaydı, 2 adet fotoğraf, diploma aslı, askerlik terhis belgesi ve en az 1 yıl tecilli olduğunu gösterir belge.

Bu yazımızda Gürpınar Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan ilanlara Gürpınar Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER GÜRPINAR BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, gürpınar belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan gürpınar belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.