Tokat ilimizde Niksar ilçesinde yer almakta olan Gürçeşme Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Gürçeşme Belediyesi ilan kapsamında sıhhi tesisat işçisi ve boru tesisatçısı, taş ve tuğla duvarcısı, dağıtıcı, büro işçisi, su kanalı işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 29 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gürçeşme Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmelidir. Kendilerine yapılan bildirme rağmen bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar noter çekilişi yapılacak listeden çıkarılabilirler.Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı veya sms olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri Ve Boru Tesisatçıları Alımı

Gürçeşme Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere Sıhhi Tesisatı Meslekli Asgari Ücret karşılığı çalışacak E sınıfı sürücü Belgesi Olan (Bir) 1 Adet daimi işi alınacaktır. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri Ve Boru Tesisatçıları

Kaldırım İşçisi Alımı

Gürçeşme Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere Kaldırım işçisi Meslekli, Asgari ücret karşılığı alıştırılacak B sınıfı sürücü belgesi olan (Bir) 1 adet daimi işi alınacaktır. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Taş ve Tuğla Duvarcısı/Yapı Duvarcısı (Kaldırım İşçisi)

Dağıtıcı (Posta Dağıtım Hizmetleri) Alımı

Gürçeşme Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere Dağıtıcı (Posta Dağıtım) Meslekli Asgari Ücret karşılığı çalışacak B sınıfı sürücü belgesi olan (Bir) 1 Daimi işçi alınacaktır. İlan kapsamında 1 işçi alınacaktır. Adayların en az ilköğretim en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Büro İşçisi Alımı

Gürçeşme Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere Büro İşçisi Meslekli asgari ücret karşılığı çalışacak B sınıfı sürücü belgesi olan (Bir) 1 daimi işçi alınacaktır. İlan kapsamında 1 işçi alınacaktır. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro İşçisi

Su kanalı işçisi alımı

Greşme Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere Su Kanal İşçisi Meslekli Asgari Ücret karşılığı çalışacak E sınıfı sürücü belgesi olan (Bir)1 daimi işçi alınacaktır. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Su kanalı işçisi

Kurum Nihai listede yer alan adaylardan Meslekle ilgili belgeleri Noter Kura çekimi tarihinden önce istemektedir. Şartları taşıyan adaylar Noter Kurasına tabi olacaktır.Nihai listede isimleri bildirilen adaylardan Noter Kurasına tabii tutulmayacak olanlar bir liste halinde İşKura bildirilecektir. Kura sonrasında İsimleri belirlenen adaylar Mülakata tabii tutulacaktır. Noter Kura çekimi 23.02.2018 Cuma günü saat 10:00 da Belediye hizmet binasında yapılacaktır.

Çalışma Adresi : GÜRÇEŞME BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÜRÇEŞME KASABASI/ESKİDİR MAHALLESİ NİKSAR CADDESİ NO :67

Bu yazımızda Gürçeşme Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.