Güngören, İstanbul ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. İlin batı yarısında Çatalca Yardımadası’nda yer almaktadır. Yüzölçümü bakımından ise İstanbul ilimizdeki en küçük ilçe konumundadır. Güngören Belediyesi, ilçenin gelişimi adına var gücüyle çalışmalarına devam etmekte ve bu kapsamda çeşitli zamanlarda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Güngören Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Güngören Belediyesi İş İlanları 2023

Güngören ilçesinin nüfusu, 2023 yılı itibariyle 300 bini aşmış durumdadır. Belediye ilçede yaşamakta olan tüm vatandaşlarının belediyesel ihtiyaçlarını karşılamak adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Güngören Belediyesi bu faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek için de çeşitli zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Güngören Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Güngören İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Güngören Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; çöpçü, zabıta memuru, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, temizlik işçisi, büro memuru, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, önlisans mezunu, üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Güngören Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Güngören Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Güngören Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GÜNGÖREN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, güngören konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan güngören duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.