Antalya ilimizde yer almakta olan Gündoğmuş Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Gündoğmuş Belediyesi ilan kapsamında büro memuru alımı yapacaktır. Adayların lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 büro memuru alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 24 Ekim 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Gündoğmuş Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018

Daimi statüde Büro Memuru (ÜNİVERSİTELERİN; KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN, MEB ONAYLI BİLGİSAYAR SERTİFİKASI SAHİBİ OLMAK, BELEDİYE HİZMET SINIRLARI İÇERİSİNDE B EHLİYET KAPSAMINDAKİ ARAÇLARI YETERİ DÜZEYDE KULLANABİLMEK VE SEYAHAT ENGELİ BULUNMAMAK) olarak çalıştırılacaktır. Başvuru sırasında istenen nitelik ve özel şartlara ilişkin belgelere sahip olmak ve istenildiğinde ibraz etmek. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğü/Hizmet Merkezi veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerlidir.Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kuruma ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınav 05/11/2018 tarihinde saat 09:00′ da Gündoğmuş Belediyesi Hizmet Binasında yapılacak olup adaylara bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. Koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Müracaatçılar deneyimlerini belgelendirmek zorundadırlar.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro Memuru (Genel)
Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
İşletme FakultesiKamu YönetimiLisans
İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler,Sosyal Bilimler FakülteleriKamu YönetimiLisans
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP360

Çalışma Adresi : GÜNDOĞMUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ FATİH MAHALLESİ ALPARSLAN TÜRKEŞ CADDESİ NO: 37 07860 GÜNDOĞMUŞ

Bu yazımızda Gündoğmuş Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Gündoğmuş Belediyesi iş başvuru formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.