Antalya ilimizde yer almakta olan Gündoğmuş Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Gündoğmuş Belediyesi ilan kapsamında büro işçisi, şoför, konkasör operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 19 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gündoğmuş Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belirtilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (Müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Büro İşçisi Alımı

GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞINA, GEÇİCİ SÜRELİ, BÜRO İŞÇİSİ OLARAK GÜNDOĞMUŞ İLÇE SINIRLARINDA İKAMET EDEN, İLKÖĞRETİM MEZUNU 6 KİŞİ ALINACAKTIR.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro İşçisi

Şoför Alımı

GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞINA, GEÇİCİ SÜRELİ, ŞOFÖR OLARAK GÜNDOĞMUŞ İLÇE SINIRLARINDA İKAMET EDEN, İLKÖĞRETİM MEZUNU 3 KİŞİ ALINACAKTIR. Adayların SRC4 belgesi sahibi olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma

Konkasör Operatörü (Kırma-Eleme) Alımı

GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞINA, GEÇİCİ SÜRELİ, KONKASÖR OPERATÖRÜ(KIRMA-ELEME) OLARAK GÜNDOĞMUŞ İLÇE SINIRLARINDA İKAMET EDEN, İLKOKUL MEZUNU 1 KİŞİ ALINACAKTIR.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Konkasör Operatörü (Kırma-Eleme)

Çalışma Adresi : GÜNDOĞMUŞ BELEDİYESİ HİZMET ALANI(FATİH MAHALLESİ ALPARSLAN TÜRKEŞ CADDESİ NO: 37) 07860 GÜNDOĞMUŞ ANTALYA / TÜRKİYE

Başvuran toplam işçi sayısının talep edilen işçi sayısından fazla olması durumunda 27 mart 2018 tarihinde saat 11:00’de Gündoğmuş Noterliğinde noter kurası yapılacak olup kura çekimi ile talep edilen işçi sayısının 3 katı aday ilgili belediye tarafından 6 Nisan 2018 tarihinde saat 09:30’da belediye hizmet binasında mülakat sınavına alınacaktır. Bu yazımızda Gündoğmuş Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Gündoğmuş Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.