Gündoğmuş, Antalya ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Tarihi ve kültürel yapısı itibariyle Antalya ilindeki en önemli ilçelerden bir tanesidir. Gündoğmuş Belediyesi, gerek bu tarihi ve kültürel yapıyı muhafaza etmek, gerekse ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Gündoğmuş Belediyesi bu kapsamda da ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Gündoğmuş Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Gündoğmuş Belediyesi İş İlanları 2022

İlçede işsizlik oranı çok yüksek düzeyde olup genç iş gücü sahil ilçe ve beldelerindeki turizm sektörüne yönelmiş olduğundan ilçe sürekli göç vermektedir. İlçe istihdamında en önemli payı, mevsimlik işçi istihdam eden Orman İşletme Müdürlüğü almaktadır. Gündoğmuş Belediyesi ilçedeki işsizlik oranını en aza indirmek için çalışmalarını düzenli olarak sürdürmektedir. Gündoğmuş Belediyesi bu kapsamda çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Gündoğmuş Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Gündoğmuş İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Gündoğmuş Belediyesi 48 Geçici İşçi Alımı İçin TIKLAYIN
  • Gündoğmuş Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Gündoğmuş Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Gündoğmuş Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Gündoğmuş Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Gündoğmuş Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; büro işçisi, şoför, konkasör operatörü, iş makineleri operatörü, sekreter, özel güvenlik görevlisi, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, temizlik işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, çöpçü, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Gündoğmuş Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gündoğmuş Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları, www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İş ilanları yayınlandığında bu sosyal ağlar vasıtası ile gerekli duyuruları gerçekleştirmekteyiz. Harici olarak belediyenin insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.  Bu yazımızda Gündoğmuş Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.